Radio Białystok | Nasze akcje | Konkursy | Wojskowy konkurs "Samoobrona kobiet - zaufaj wojsku"

Wojskowy konkurs "Samoobrona kobiet - zaufaj wojsku"

19.05.2023, 14:58, akt. 20.05.2023, 00:25

W najbliższy wtorek, 23 maja zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o Wojsku Polskim pod hasłem "Samoobrona kobiet - zaufaj wojsku". Pakiety nagród przygotowało Ministerstwo Obrony Narodowej.


KONKURS
KONKURS

Konkurs będzie miał charakter quizu. Żeby zagrać i wygrać, wystarczy we wtorek, 23 maja zadzwonić do naszego radiowego studia - 85 744 22 22 - i wybrać prawidłową odpowiedź. Na naszej antenie będzie można usłyszeć sześć pytań, a wszystkie będą dotyczyły kobiet w Wojsku Polskim. Każdy z sześciu zwycięzców otrzyma żołnierski worek, a w nim: kubek, opaska odblaskowa, smycz, brulion, magnes. Wszystko ufundowane przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

Konkurs jest związany z bezpłatnymi szkoleniami z samoobrony dla dorosłych Polek, które od 27 maja organizuje Ministerstwo Obrony Narodowej wraz z Centralnym Wojskowym Centrum Rekrutacji i Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych. Szkolenia z doświadczonymi żołnierzami – instruktorami odbywać się będą w wybrane soboty i niedziele wiosną i latem w parkach miejskich, na plażach, w ośrodkach sportu i rekreacji na terenie całej Polski. Pełen harmonogram ćwiczeń można znaleźć na stronie ministerstwa.

Zapraszamy do zabawy!


| red: zmj

ZNAJDŹ NAS
Dzień Dziecka na słodko - konkurs


Do zoo...- na boisko...na lody... do kina... na rower... na plac zabaw? A jak Ty spędzisz ten wyjątkowy dzień? 1 czerwca słuchaj nas od rana, podziel się pomysłem na niezapomniany Dzień Dziecka i ciesz się z wygranej!


Rymuj o mamie - wygraj nagrody


Tym razem na Dzień Matki przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są karty podarunkowe, filiżanka oraz radiowe gadżety. Jak je zdobyć? Zadzwonić do naszego studia i opowiedzieć o swojej mamie. Jest jeden warunek: ma być do rymu!


Wojskowy konkurs "Samoobrona kobiet - zaufaj wojsku"


W najbliższy wtorek, 23 maja zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o Wojsku Polskim pod hasłem "Samoobrona kobiet - zaufaj wojsku". Pakiety nagród przygotowało Ministerstwo Obrony Narodowej.


Spotkajmy się na Majówce w Polskim Radiu Białystok


Macie pomysł na nadchodzącą Majówkę? Jeśli tak - podzielcie się z nim z nami, wysyłając na adres wiosna@radio.bialystok.pl, a my Was zaprosimy do specjalnego plenerowego studia, które stanie przy Świerkowej 1. W świąteczny długi weekend mamy dla Was upominki i zapewniamy to, co zawsze z Polskim Radiem Białystok - świetną muzykę i dobrą zabawę.


Jawor - konkurs dla twórców ludowych


Polskie Radio Białystok wspólnie z Podlaskim Instytutem Kultury zaprasza do udziału w konkursie „Jawor – u źródeł kultury”.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok