Radio Białystok | Nasze akcje | Konkursy | Świąteczny śpiewnik, czyli czy znasz te przeboje?

Świąteczny śpiewnik, czyli czy znasz te przeboje?

15.12.2022, 12:57, akt. 16.12.2022, 09:59

Znasz teksty polskich świątecznych przebojów albo tradycyjnych kolęd? Jeśli tak - bo przecież kto ich nie zna - musisz wziąć udział w najnowszym konkursie Polskiego Radia Białystok. W przedświątecznym tygodniu 19-23 grudnia będziemy się bawić w odgadywanie ciągu dalszego znanych i lubianych piosenek. Do wygrania vouchery do spa Dr Ireny Eris oraz radiowe prezenty.


Świąteczny śpiewnik
Świąteczny śpiewnik

Zasady konkursu są proste - na naszej antenie będziemy emitować fragment popularnej piosenki świątecznej albo kolędy, a zadaniem Słuchacza będzie odgadnięcie (lub odśpiewanie) ciągu dalszego tekstu utworu. Dla ułatwienia Słuchacz otrzyma trzy warianty tekstu do wyboru. Odgadnięcie tego prawidłowego gwarantuje nagrody w postaci vouchera do SPA Dr Ireny Eris wartości 300 zł, świątecznej płyty  oraz zestawu radiowych prezentów.

Konkurs potrwa od poniedziałku, 19 grudnia do piątku, 23 grudnia. Pierwsze pytanie i pierwsza szansa na wygranie nagród pojawi się codziennie już po godzinie 9. 

Zapraszamy do zabawy oraz do wspólnego świątecznego śpiewania.

ZNAJDŹ NAS
A pamiętasz Dożynki '73? Fotograficzna zabawa z nagrodami


50 lat temu Białystok i ówczesne województwo białostockie stało się na kilka dni najważniejszym miejscem w Polsce. Wszystko to z powodu Centralnych Dożynek, jakie peerelowska władza postanowiła zorganizować właśnie w stolicy naszego regionu. Pomijając propagandowy wymiar tej imprezy, dożynki były wielkim wydarzeniem, do dziś wspominanym. I właśnie wspomnień dotyczy nasza najnowsza internetowa zabawa - rodzinnych zdjęć z Dożynek 1973.


Podlaskie To Tu!!! - czy znasz turystyczne atrakcje naszego regionu?


Podlaskie To Tu!!! powraca. Na ostatnie dwa tygodnie wakacji naszym Słuchaczom proponujemy zabawę w odpowiedzi na pytania dotyczące turystycznych atrakcji naszego regionu. Będziemy pytać o rzeczy łatwe, nieco trudniejsze i te wymagające już nieco większej wiedzy. Poziom trudności będzie można wybrać sobie samemu. Konkurs będzie trwać dwa tygodnie (od 21 sierpnia), a oprócz nagród codziennych będzie też nagroda główna - będzie voucher prezentowy o wartości 2 tys. zł na zakupy w Sklepie Turystycznym GAWRA w Białymstoku.


Wojskowy konkurs "Silna Biało-Czerwona"


W Polskim Radiu Białystok czas na kolejny wojskowy konkurs. Tym razem będziemy głównie pytać o stan uzbrojenia naszej armii. Konkurs - jak zwykle - przygotowało Ministerstwo Obrony Narodowej, które również ufundowało pakiety wojskowych gadżetów dla zwycięzców. Na naszej antenie - w poniedziałek i wtorek, 14 i 15 sierpnia.


Pływająca krzyżówka, czyli wszystkie drogi prowadzą do Augustowa


Zapraszamy do rozwiązania naszej radiowej krzyżówki. Tym razem "pływającej", bo nieuchronnie prowadzi nas do "Pływania na byle czym", które już w niedzielę, 30 lipca zawładnie Augustowem. Warto wziąć udział w zabawie w odgadywanie haseł, bo dla każdego mamy przygotowane pakiety radiowych gadżetów.


Powrót z przeszłości, czyli wakacyjny konkurs fotograficzny


To już koniec naszej wakacyjnej zabawy "Powrót z przeszłości". Wszystkim naszym słuchaczom i internautom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, za piękne, wzruszające i zabawne zdjęcia z przeszłości i teraźniejszości.
źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok