Radio Białystok | Nasze akcje | Konkursy | Świętuj z nami urodziny i wygrywaj!

Świętuj z nami urodziny i wygrywaj!

28.09.2021, 13:00, akt. 29.09.2021, 09:27

Uwaga! Już w piątek, 1 października mamy urodzinowy konkurs dla naszych Słuchaczy, a w nim do wygrania zestawy radiowych prezentów w sam raz na jesienne dni. Mamy też prezenty dla internautów – fanów naszego radiowego Facebooka.


fot. PRB
fot. PRB

Początek października to dla nas czas wyjątkowy, bo właśnie wtedy świętujemy nasze radiowe urodziny. Właśnie na przełomie września i października 77 lat temu na ulicach Białegostoku po raz pierwszy można było usłyszeć audycje nowo powstałej lokalnej radiostacji, która z czasem stała się Polskim Radiem Białystok. Zazwyczaj zapraszaliśmy naszych Słuchaczy na Świerkową 1, ale z tym na razie wstrzymamy się do powrotu do pełnej normalności.

Dlatego na razie świętujemy konkursowo. A konkursy będą dwa: jeden na antenie, a drugi na Facebooku. Na antenie wystarczy w piątek, 1 października uważnie słuchać programu, zadzwonić do radiowego studia +48 85 744 22 22, odpowiedzieć na pytanie dotyczące Polskiego Radia Białystok (nazwa audycji, prowadzący, tematyka itp.). Na Facebooku – pokazać (lub opisać) jak, gdzie i z kim słuchacie naszego Radia. Facebookowa część naszej zabawy będzie trwała od godz. 10:00 w czwartek, 30 września do godz. 14:00 w piątek, 1 października. Dziesięć najciekawszych postów zostanie nagrodzonych.

Jakie będą nagrody? Na pewno takie, których nigdzie nie można kupić, czyli radiowe plecaki, parasole, kubki termiczne.

| red: mak

ZNAJDŹ NAS
A pamiętasz Dożynki '73? Fotograficzna zabawa z nagrodami


50 lat temu Białystok i ówczesne województwo białostockie stało się na kilka dni najważniejszym miejscem w Polsce. Wszystko to z powodu Centralnych Dożynek, jakie peerelowska władza postanowiła zorganizować właśnie w stolicy naszego regionu. Pomijając propagandowy wymiar tej imprezy, dożynki były wielkim wydarzeniem, do dziś wspominanym. I właśnie wspomnień dotyczy nasza najnowsza internetowa zabawa - rodzinnych zdjęć z Dożynek 1973.


Podlaskie To Tu!!! - czy znasz turystyczne atrakcje naszego regionu?


Podlaskie To Tu!!! powraca. Na ostatnie dwa tygodnie wakacji naszym Słuchaczom proponujemy zabawę w odpowiedzi na pytania dotyczące turystycznych atrakcji naszego regionu. Będziemy pytać o rzeczy łatwe, nieco trudniejsze i te wymagające już nieco większej wiedzy. Poziom trudności będzie można wybrać sobie samemu. Konkurs będzie trwać dwa tygodnie (od 21 sierpnia), a oprócz nagród codziennych będzie też nagroda główna - będzie voucher prezentowy o wartości 2 tys. zł na zakupy w Sklepie Turystycznym GAWRA w Białymstoku.


Wojskowy konkurs "Silna Biało-Czerwona"


W Polskim Radiu Białystok czas na kolejny wojskowy konkurs. Tym razem będziemy głównie pytać o stan uzbrojenia naszej armii. Konkurs - jak zwykle - przygotowało Ministerstwo Obrony Narodowej, które również ufundowało pakiety wojskowych gadżetów dla zwycięzców. Na naszej antenie - w poniedziałek i wtorek, 14 i 15 sierpnia.


Pływająca krzyżówka, czyli wszystkie drogi prowadzą do Augustowa


Zapraszamy do rozwiązania naszej radiowej krzyżówki. Tym razem "pływającej", bo nieuchronnie prowadzi nas do "Pływania na byle czym", które już w niedzielę, 30 lipca zawładnie Augustowem. Warto wziąć udział w zabawie w odgadywanie haseł, bo dla każdego mamy przygotowane pakiety radiowych gadżetów.


Powrót z przeszłości, czyli wakacyjny konkurs fotograficzny


To już koniec naszej wakacyjnej zabawy "Powrót z przeszłości". Wszystkim naszym słuchaczom i internautom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, za piękne, wzruszające i zabawne zdjęcia z przeszłości i teraźniejszości.
źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok