Radio Białystok | Nasze akcje | Konkursy | Spotkajmy się na Majówce w Polskim Radiu Białystok

Spotkajmy się na Majówce w Polskim Radiu Białystok

24.04.2023, 20:29, akt. 28.04.2023, 11:16

Macie pomysł na nadchodzącą Majówkę? Jeśli tak - podzielcie się z nim z nami, wysyłając na adres wiosna@radio.bialystok.pl, a my Was zaprosimy do specjalnego plenerowego studia, które stanie przy Świerkowej 1. W świąteczny długi weekend mamy dla Was upominki i zapewniamy to, co zawsze z Polskim Radiem Białystok - świetną muzykę i dobrą zabawę.


Spotkajmy się na Majówce w Polskim Radiu Białystok
Spotkajmy się na Majówce w Polskim Radiu Białystok

Idzie wyjątkowo długa Majówka, więc i my wychodzimy z radiowego studia. Od 1 do 3 maja nasz specjalny majówkowy program będziemy nadawać ze specjalnego plenerowego studia przy Świerkowej 1. I Wy możecie być jego gośćmi! Wystarczy napisać do nas - na adres wiosna@radio.bialystok.pl - o własnym pomyśle na tegoroczną Majówkę. Autorów najciekawszych zaprosimy do naszego świątecznego studia i nagrodzimy radiowymi upominkami. 

To zresztą nie jedyne atrakcje. które przygotowaliśmy. Będziemy m.in. rozmawiać o ruchu na świeżym powietrzu, znakować rowery, zajmiemy się kwitnącą przyrodą, no i oczywiście będziemy grillować!

Niespodzianki i upominki przygotowaliśmy również dla tych, którzy telefonicznie będą chcieli opowiedzieć o swych majówkowych pomysłach. Będziemy rozdawać upominki m.in. bidony, plecaki, parasole, rośliny do posadzenia w ogrodzie czy na działce oraz artykuły przydatne podczas grillowania. 

Oczywiście, jako że to również czas naszych narodowych świąt, nie zabraknie biało-czerwonych flag, które będzie można wygrać w radiowych konkursach, a 3 maja, w Święto Konstytucji, jak zawsze zagramy wyłącznie po polsku.

Do zobaczenia na Majówce!

ZNAJDŹ NAS
A pamiętasz Dożynki '73? Fotograficzna zabawa z nagrodami


50 lat temu Białystok i ówczesne województwo białostockie stało się na kilka dni najważniejszym miejscem w Polsce. Wszystko to z powodu Centralnych Dożynek, jakie peerelowska władza postanowiła zorganizować właśnie w stolicy naszego regionu. Pomijając propagandowy wymiar tej imprezy, dożynki były wielkim wydarzeniem, do dziś wspominanym. I właśnie wspomnień dotyczy nasza najnowsza internetowa zabawa - rodzinnych zdjęć z Dożynek 1973.


Podlaskie To Tu!!! - czy znasz turystyczne atrakcje naszego regionu?


Podlaskie To Tu!!! powraca. Na ostatnie dwa tygodnie wakacji naszym Słuchaczom proponujemy zabawę w odpowiedzi na pytania dotyczące turystycznych atrakcji naszego regionu. Będziemy pytać o rzeczy łatwe, nieco trudniejsze i te wymagające już nieco większej wiedzy. Poziom trudności będzie można wybrać sobie samemu. Konkurs będzie trwać dwa tygodnie (od 21 sierpnia), a oprócz nagród codziennych będzie też nagroda główna - będzie voucher prezentowy o wartości 2 tys. zł na zakupy w Sklepie Turystycznym GAWRA w Białymstoku.


Wojskowy konkurs "Silna Biało-Czerwona"


W Polskim Radiu Białystok czas na kolejny wojskowy konkurs. Tym razem będziemy głównie pytać o stan uzbrojenia naszej armii. Konkurs - jak zwykle - przygotowało Ministerstwo Obrony Narodowej, które również ufundowało pakiety wojskowych gadżetów dla zwycięzców. Na naszej antenie - w poniedziałek i wtorek, 14 i 15 sierpnia.


Pływająca krzyżówka, czyli wszystkie drogi prowadzą do Augustowa


Zapraszamy do rozwiązania naszej radiowej krzyżówki. Tym razem "pływającej", bo nieuchronnie prowadzi nas do "Pływania na byle czym", które już w niedzielę, 30 lipca zawładnie Augustowem. Warto wziąć udział w zabawie w odgadywanie haseł, bo dla każdego mamy przygotowane pakiety radiowych gadżetów.


Powrót z przeszłości, czyli wakacyjny konkurs fotograficzny


To już koniec naszej wakacyjnej zabawy "Powrót z przeszłości". Wszystkim naszym słuchaczom i internautom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, za piękne, wzruszające i zabawne zdjęcia z przeszłości i teraźniejszości.
źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok