Radio Białystok | Nasze akcje | Konkursy | Ferie dla każdego! Powrót na Świerkową 1

Ferie dla każdego! Powrót na Świerkową 1

20.01.2022, 09:00, akt. 21.01.2022, 11:57

A Ty jakie masz plany na ferie? Może masz ochotę na zabawę w odgadywanie tytułów filmów dla dzieci i młodzieży? Trudne? Skądże! Przecież te wszystkie filmy, seriale, dobranocki doskonale znamy. Oglądaliśmy je sami lub ze swoimi dziećmi, a wiele z nich nadal jest wielkimi hitami. To nasza radiowa propozycja na pierwszy tydzień zimowych ferii - od 24 do 28 stycznia. Słuchajcie i wygrywajcie, bo Świerkowa 1 powraca!


Konkurs "Ferie dla każdego"
Konkurs "Ferie dla każdego"

Jak grać? Wystarczy uważnie słuchać Radia Białystok od poniedziałku do piątku (24-28 stycznia) i w odpowiedniej chwili zadzwonić do naszego studia pod numer 85 744 22 22, wysłuchać fragmentu dobranocki, serialu lub filmu oraz odgadnąć jego tytuł. Pytań będzie kilka, a Słuchacz będzie odpowiadał aż do pierwszego błędu. Następnie prowadzący konkurs podsumuje ilość punktów, które zdobył. To ważne, ponieważ każdy dzień będzie miał swojego zwycięzcę - czyli Słuchacza, który najlepiej odpowiedział na muzyczno-filmowe zagadki. Maksymalnie będzie można zdobyć 5 punktów. Jeśli dwaj uczestnicy będą mieli taką samą ilość punktów, nastąpi między nimi dogrywka. 

Co można wygrać? Będą to zestawy nagród od Radia Białystok. Zwycięzca dnia otrzyma od nas wysokiej jakości przenośny głośnik, kubek termiczny i nasz firmowy worek. Pozostali dwaj laureaci otrzymają słuchawki i nasz radiowy kubek.

Życzymy dobrej zabawy. Ferie dla każdego!

ZNAJDŹ NAS
A pamiętasz Dożynki '73? Fotograficzna zabawa z nagrodami


50 lat temu Białystok i ówczesne województwo białostockie stało się na kilka dni najważniejszym miejscem w Polsce. Wszystko to z powodu Centralnych Dożynek, jakie peerelowska władza postanowiła zorganizować właśnie w stolicy naszego regionu. Pomijając propagandowy wymiar tej imprezy, dożynki były wielkim wydarzeniem, do dziś wspominanym. I właśnie wspomnień dotyczy nasza najnowsza internetowa zabawa - rodzinnych zdjęć z Dożynek 1973.


Podlaskie To Tu!!! - czy znasz turystyczne atrakcje naszego regionu?


Podlaskie To Tu!!! powraca. Na ostatnie dwa tygodnie wakacji naszym Słuchaczom proponujemy zabawę w odpowiedzi na pytania dotyczące turystycznych atrakcji naszego regionu. Będziemy pytać o rzeczy łatwe, nieco trudniejsze i te wymagające już nieco większej wiedzy. Poziom trudności będzie można wybrać sobie samemu. Konkurs będzie trwać dwa tygodnie (od 21 sierpnia), a oprócz nagród codziennych będzie też nagroda główna - będzie voucher prezentowy o wartości 2 tys. zł na zakupy w Sklepie Turystycznym GAWRA w Białymstoku.


Wojskowy konkurs "Silna Biało-Czerwona"


W Polskim Radiu Białystok czas na kolejny wojskowy konkurs. Tym razem będziemy głównie pytać o stan uzbrojenia naszej armii. Konkurs - jak zwykle - przygotowało Ministerstwo Obrony Narodowej, które również ufundowało pakiety wojskowych gadżetów dla zwycięzców. Na naszej antenie - w poniedziałek i wtorek, 14 i 15 sierpnia.


Pływająca krzyżówka, czyli wszystkie drogi prowadzą do Augustowa


Zapraszamy do rozwiązania naszej radiowej krzyżówki. Tym razem "pływającej", bo nieuchronnie prowadzi nas do "Pływania na byle czym", które już w niedzielę, 30 lipca zawładnie Augustowem. Warto wziąć udział w zabawie w odgadywanie haseł, bo dla każdego mamy przygotowane pakiety radiowych gadżetów.


Powrót z przeszłości, czyli wakacyjny konkurs fotograficzny


To już koniec naszej wakacyjnej zabawy "Powrót z przeszłości". Wszystkim naszym słuchaczom i internautom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, za piękne, wzruszające i zabawne zdjęcia z przeszłości i teraźniejszości.
źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok