Radio Białystok | Nasze akcje | Konkursy | Zostań żołnierzem - konkurs MON i Polskiego Radia Białystok

Zostań żołnierzem - konkurs MON i Polskiego Radia Białystok

8.06.2022, 10:48, akt. 10:49

W najbliższy piątek, 10 czerwca zapraszamy naszych Słuchaczy do udziału w konkursie Ministerstwa Obrony Narodowej pod hasłem: „Zostań Żołnierzem”.
Pomysłodawcą akcji oraz fundatorem nagród jest Ministerstwo Obrony Narodowej.


Zostań żołnierzem
Zostań żołnierzem

To już kolejny raz kiedy Ministerstwo Obrony Narodowej i Polskie Radio Białystok zapraszają do udziału w quizie z wiedzy o Wojsku Polskim. Tym razem, w związku z wejściem w życie ustawy o obronie Ojczyzny Ministerstwo Obrony Narodowej, zaprasza do udziału w kampanii społecznej pod hasłem "Zostań żołnierzem". Celem tej kampanii jest informowanie o korzystnych zmianach w służbie i rekrutacji do Wojska Polskiego oraz promowanie tematyki obronności i bezpieczeństwa narodowego. I właśnie takiej tematyki będzie dotyczył nasz piątkowy konkurs.  

Na naszej antenie będzie można usłyszeć sześć pytań oraz kilka propozycji odpowiedzi, z których trzeba będzie wybrać tę prawidłową. Wszystkie będą dotyczyły wspomnianej tematyki. Po wysłuchaniu pytania należy dzwonić pod numer 85 774 22 22 i wygrywać.

Na pewno dużym ułatwieniem dla odpowiadających będzie wysłuchanie rozmowy z płk. Grzegorzem Konopką, która jest dostępna na naszym kanale YouTube.Do wygrania jest sześć zestawów nagród, w których skład wchodzą: worek sportowy, t-shirt, opaska odblaskowa, kubek, smycz, USB, notes, długopisy oraz krówki Radia Białystok.

Organizatorem i fundatorem nagród jest Ministerstwo Obrony Narodowej.


| red: sk

ZNAJDŹ NAS
A pamiętasz Dożynki '73? Fotograficzna zabawa z nagrodami


50 lat temu Białystok i ówczesne województwo białostockie stało się na kilka dni najważniejszym miejscem w Polsce. Wszystko to z powodu Centralnych Dożynek, jakie peerelowska władza postanowiła zorganizować właśnie w stolicy naszego regionu. Pomijając propagandowy wymiar tej imprezy, dożynki były wielkim wydarzeniem, do dziś wspominanym. I właśnie wspomnień dotyczy nasza najnowsza internetowa zabawa - rodzinnych zdjęć z Dożynek 1973.


Podlaskie To Tu!!! - czy znasz turystyczne atrakcje naszego regionu?


Podlaskie To Tu!!! powraca. Na ostatnie dwa tygodnie wakacji naszym Słuchaczom proponujemy zabawę w odpowiedzi na pytania dotyczące turystycznych atrakcji naszego regionu. Będziemy pytać o rzeczy łatwe, nieco trudniejsze i te wymagające już nieco większej wiedzy. Poziom trudności będzie można wybrać sobie samemu. Konkurs będzie trwać dwa tygodnie (od 21 sierpnia), a oprócz nagród codziennych będzie też nagroda główna - będzie voucher prezentowy o wartości 2 tys. zł na zakupy w Sklepie Turystycznym GAWRA w Białymstoku.


Wojskowy konkurs "Silna Biało-Czerwona"


W Polskim Radiu Białystok czas na kolejny wojskowy konkurs. Tym razem będziemy głównie pytać o stan uzbrojenia naszej armii. Konkurs - jak zwykle - przygotowało Ministerstwo Obrony Narodowej, które również ufundowało pakiety wojskowych gadżetów dla zwycięzców. Na naszej antenie - w poniedziałek i wtorek, 14 i 15 sierpnia.


Pływająca krzyżówka, czyli wszystkie drogi prowadzą do Augustowa


Zapraszamy do rozwiązania naszej radiowej krzyżówki. Tym razem "pływającej", bo nieuchronnie prowadzi nas do "Pływania na byle czym", które już w niedzielę, 30 lipca zawładnie Augustowem. Warto wziąć udział w zabawie w odgadywanie haseł, bo dla każdego mamy przygotowane pakiety radiowych gadżetów.


Powrót z przeszłości, czyli wakacyjny konkurs fotograficzny


To już koniec naszej wakacyjnej zabawy "Powrót z przeszłości". Wszystkim naszym słuchaczom i internautom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, za piękne, wzruszające i zabawne zdjęcia z przeszłości i teraźniejszości.
źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok