Radio Białystok | Nasze akcje | Konkursy | Wojskowy quiz o modernizacji polskiej armii

Wojskowy quiz o modernizacji polskiej armii

10.03.2023, 13:10, akt. 13:14

W poniedziałek, 13 marca zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wiedzy pod hasłem "Nowoczesne wojsko = bezpieczna Ojczyzna" na temat wzrostu wydatków na obronność w ostatnich latach. Nagrody przygotowało Ministerstwo Obrony Narodowej.


KONKURS
KONKURS

Konkurs będzie miał charakter quizu. Żeby zagrać i wygrać, wystarczy w poniedziałek, 13 marca zadzwonić do naszego radiowego studia - 85 744 22 22 - i wybrać prawidłową odpowiedź. Na naszej antenie będzie można usłyszeć sześć pytań, a wszystkie będą  dotyczyły modernizacji polskiej armii, wizerunku nowoczesnego Wojska Polskiego, a także kluczowej roli Polski w systemie bezpieczeństwa wschodniej flanki NATO.  Każdy z sześciu zwycięzców otrzyma żołnierski worek, a w nim: kubek, opaska odblaskowa, katalog-mundury polskich żołnierzy, smycz, brulion, magnes. Wszystko ufundowane przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

ZNAJDŹ NAS
Dzień Dziecka na słodko - konkurs


Do zoo...- na boisko...na lody... do kina... na rower... na plac zabaw? A jak Ty spędzisz ten wyjątkowy dzień? 1 czerwca słuchaj nas od rana, podziel się pomysłem na niezapomniany Dzień Dziecka i ciesz się z wygranej!


Rymuj o mamie - wygraj nagrody


Tym razem na Dzień Matki przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są karty podarunkowe, filiżanka oraz radiowe gadżety. Jak je zdobyć? Zadzwonić do naszego studia i opowiedzieć o swojej mamie. Jest jeden warunek: ma być do rymu!


Wojskowy konkurs "Samoobrona kobiet - zaufaj wojsku"


W najbliższy wtorek, 23 maja zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o Wojsku Polskim pod hasłem "Samoobrona kobiet - zaufaj wojsku". Pakiety nagród przygotowało Ministerstwo Obrony Narodowej.


Spotkajmy się na Majówce w Polskim Radiu Białystok


Macie pomysł na nadchodzącą Majówkę? Jeśli tak - podzielcie się z nim z nami, wysyłając na adres wiosna@radio.bialystok.pl, a my Was zaprosimy do specjalnego plenerowego studia, które stanie przy Świerkowej 1. W świąteczny długi weekend mamy dla Was upominki i zapewniamy to, co zawsze z Polskim Radiem Białystok - świetną muzykę i dobrą zabawę.


Jawor - konkurs dla twórców ludowych


Polskie Radio Białystok wspólnie z Podlaskim Instytutem Kultury zaprasza do udziału w konkursie „Jawor – u źródeł kultury”.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok