Radio Białystok | Nasze akcje | Konkursy | Muzyczny Sprint - sprawdź, czy znasz polskie piosenki

Muzyczny Sprint - sprawdź, czy znasz polskie piosenki

5.05.2022, 14:14, akt. 12:51

Znasz polskie przeboje? Potrafisz szybko odgadnąć wykonawcę i tytuł utworu? Jeśli tak, to konkurs w sam raz dla Ciebie! Już od 9 do 13 maja w Polskim Radiu Białystok zapraszamy do naszej nowej konkursowej zabawy.


Muzyczny sprint
Muzyczny sprint

Perfekt, Lady Pank, Maanam, Dżem, Kamil Bednarek, Dawid Podsiadło, Urszula, Krzysztof Krawczyk... któż nie zna ich piosenek? Teraz każdy może się sprawdzić w naszym radiowym konkursie w odgadywanie wykonawców i tytułów polskich przebojów. 

Zasady. Zabawa jest prosta: od 9 do 13 maja, w godzinach między 8 a 15 należy uważnie słuchać radia, w odpowiednim momencie zadzwonić do naszego radiowego studia 85 744 22 22 i wystartować w Muzycznym Sprincie. Zadaniem Słuchacza będzie odgadnięcie 3 tytułów piosenek oraz wykonawców w jak najkrótszym czasie. Każdy Muzyczny Sprint rozpocznie się wystrzałem sygnalizującym start. Oznacza to wypuszczeniem pierwszej piosenki i uruchomienia stopera, który mierzy czas pokonania dystansu. Każda piosenka będzie trwała maksymalnie 10 sekund. Zadaniem słuchacza będzie jak najszybsze powiedzenie STOP i podanie prawidłowej odpowiedzi, przy każdym z 3 utworów. To ważne, bo następnie czasy dodamy do siebie i otrzymamy łączny wynik Słuchacza, a najlepszy z każdego dnia otrzyma od nas Nagrodę Dnia.

Nagrody. Każdy z pięciu zwycięzców otrzyma super zestaw nagród: głośnik mobilny JBL GO 2, power bank RB, worek sportowy RB, bidon RB, no i trochę radiowych krówek na deser.

Pozostali uczestnicy otrzymają upominki pocieszenia (worek sportowy RB + bidon RB). Uwaga! Słuchacz może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.

Szczegóły konkursu w regulaminie.

Powodzenia!

ZNAJDŹ NAS
A pamiętasz Dożynki '73? Fotograficzna zabawa z nagrodami


50 lat temu Białystok i ówczesne województwo białostockie stało się na kilka dni najważniejszym miejscem w Polsce. Wszystko to z powodu Centralnych Dożynek, jakie peerelowska władza postanowiła zorganizować właśnie w stolicy naszego regionu. Pomijając propagandowy wymiar tej imprezy, dożynki były wielkim wydarzeniem, do dziś wspominanym. I właśnie wspomnień dotyczy nasza najnowsza internetowa zabawa - rodzinnych zdjęć z Dożynek 1973.


Podlaskie To Tu!!! - czy znasz turystyczne atrakcje naszego regionu?


Podlaskie To Tu!!! powraca. Na ostatnie dwa tygodnie wakacji naszym Słuchaczom proponujemy zabawę w odpowiedzi na pytania dotyczące turystycznych atrakcji naszego regionu. Będziemy pytać o rzeczy łatwe, nieco trudniejsze i te wymagające już nieco większej wiedzy. Poziom trudności będzie można wybrać sobie samemu. Konkurs będzie trwać dwa tygodnie (od 21 sierpnia), a oprócz nagród codziennych będzie też nagroda główna - będzie voucher prezentowy o wartości 2 tys. zł na zakupy w Sklepie Turystycznym GAWRA w Białymstoku.


Wojskowy konkurs "Silna Biało-Czerwona"


W Polskim Radiu Białystok czas na kolejny wojskowy konkurs. Tym razem będziemy głównie pytać o stan uzbrojenia naszej armii. Konkurs - jak zwykle - przygotowało Ministerstwo Obrony Narodowej, które również ufundowało pakiety wojskowych gadżetów dla zwycięzców. Na naszej antenie - w poniedziałek i wtorek, 14 i 15 sierpnia.


Pływająca krzyżówka, czyli wszystkie drogi prowadzą do Augustowa


Zapraszamy do rozwiązania naszej radiowej krzyżówki. Tym razem "pływającej", bo nieuchronnie prowadzi nas do "Pływania na byle czym", które już w niedzielę, 30 lipca zawładnie Augustowem. Warto wziąć udział w zabawie w odgadywanie haseł, bo dla każdego mamy przygotowane pakiety radiowych gadżetów.


Powrót z przeszłości, czyli wakacyjny konkurs fotograficzny


To już koniec naszej wakacyjnej zabawy "Powrót z przeszłości". Wszystkim naszym słuchaczom i internautom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, za piękne, wzruszające i zabawne zdjęcia z przeszłości i teraźniejszości.
źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok