Radio Białystok | Nasze akcje | Konkursy | List do babci lub dziadka

List do babci lub dziadka

15.01.2022, 09:09

Chcesz złożyć specjalne, wyjątkowe i niepowtarzalne życzenia swojej babci lub dziadkowi z okazji ich święta? Chcesz to zrobić tak, żeby do życzeń dołączone były prezenty? Nic prostszego! Radio Białystok Ci pomoże, a nawet zorganizuje ich wręczenie. Warunek jest jeden – trzeba zostać zwycięzcą naszego radiowego konkursu.


KONKURS
KONKURS

„List do babci lub dziadka” to zabawa polegająca na napisaniu (nagraniu, namalowaniu) życzeń dla babci lub dziadka i wysłaniu ich na adres Polskiego Radia Białystok. Następnie nasze radiowe jury wybierze trzy najbardziej oryginalne i najładniejsze, a następnie zorganizujemy ich wręczenie w piątek, 21 stycznia.

Życzenia mogą mieć dowolną formę. Może to być napisany tekst, namalowana laurka, nakręcony filmik lub nagranie audio. Trzeba je dostarczyć do Radia drogą tradycyjną na adres:  Radio Białystok, ul. Świerkowa 1, 15-328 Białystok lub elektroniczną: konkurs@radio.bialystok.pl

Przesyłka musi zawierać:

- list do babci lub dziadka,

- imię i nazwisko babci lub dziadka,

- dane kontaktowe wraz z numerem telefonu osoby zgłaszającej.

Na życzenia czekamy do 20 stycznia 2022 roku, do godz. 12.

Nagrodami przewidzianymi w konkursie są zestawy prezentów – kwiaty, tort, koc Radia Białystok oraz nasz firmowy kubek, które trafią do babć lub dziadków, obdarowanych życzeniami.  

O wynikach Konkursu Laureatów, czyli zgłaszających poinformujemy telefonicznie.

Nagrody zostaną przekazane wskazanym babciom lub dziadkom w zwycięskich listach osobiście przez pracowników Radia Białystok 21 stycznia 2022 roku, po wcześniejszym ustaleniu ze zgłaszającymi miejsca przekazania.

ZNAJDŹ NAS
A pamiętasz Dożynki '73? Fotograficzna zabawa z nagrodami


50 lat temu Białystok i ówczesne województwo białostockie stało się na kilka dni najważniejszym miejscem w Polsce. Wszystko to z powodu Centralnych Dożynek, jakie peerelowska władza postanowiła zorganizować właśnie w stolicy naszego regionu. Pomijając propagandowy wymiar tej imprezy, dożynki były wielkim wydarzeniem, do dziś wspominanym. I właśnie wspomnień dotyczy nasza najnowsza internetowa zabawa - rodzinnych zdjęć z Dożynek 1973.


Podlaskie To Tu!!! - czy znasz turystyczne atrakcje naszego regionu?


Podlaskie To Tu!!! powraca. Na ostatnie dwa tygodnie wakacji naszym Słuchaczom proponujemy zabawę w odpowiedzi na pytania dotyczące turystycznych atrakcji naszego regionu. Będziemy pytać o rzeczy łatwe, nieco trudniejsze i te wymagające już nieco większej wiedzy. Poziom trudności będzie można wybrać sobie samemu. Konkurs będzie trwać dwa tygodnie (od 21 sierpnia), a oprócz nagród codziennych będzie też nagroda główna - będzie voucher prezentowy o wartości 2 tys. zł na zakupy w Sklepie Turystycznym GAWRA w Białymstoku.


Wojskowy konkurs "Silna Biało-Czerwona"


W Polskim Radiu Białystok czas na kolejny wojskowy konkurs. Tym razem będziemy głównie pytać o stan uzbrojenia naszej armii. Konkurs - jak zwykle - przygotowało Ministerstwo Obrony Narodowej, które również ufundowało pakiety wojskowych gadżetów dla zwycięzców. Na naszej antenie - w poniedziałek i wtorek, 14 i 15 sierpnia.


Pływająca krzyżówka, czyli wszystkie drogi prowadzą do Augustowa


Zapraszamy do rozwiązania naszej radiowej krzyżówki. Tym razem "pływającej", bo nieuchronnie prowadzi nas do "Pływania na byle czym", które już w niedzielę, 30 lipca zawładnie Augustowem. Warto wziąć udział w zabawie w odgadywanie haseł, bo dla każdego mamy przygotowane pakiety radiowych gadżetów.


Powrót z przeszłości, czyli wakacyjny konkurs fotograficzny


To już koniec naszej wakacyjnej zabawy "Powrót z przeszłości". Wszystkim naszym słuchaczom i internautom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, za piękne, wzruszające i zabawne zdjęcia z przeszłości i teraźniejszości.
źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok