Radio Białystok | Nasze akcje | Konkursy | Muzyczna Szafa Świerkowa 1

Muzyczna Szafa Świerkowa 1

9.12.2020, 13:58, akt. 19.12.2020, 14:50

Od poniedziałku (14.12) zapraszamy do udziału w muzycznej zabawie Polskiego Radia Białystok


Muzyczna Szafa Świerkowa 1
Muzyczna Szafa Świerkowa 1

Już w poniedziałek 14 grudnia rusza nowy konkurs Polskiego Radia Białystok! 

Tym razem nasi Słuchacze będą mogli sprawdzić, czy znają wykonawców wielkich świątecznych przebojów i grać o mnóstwo świątecznych prezentów. 

Będą płyty, radiowe kalendarze, kubki i bony na świąteczny stół! 

Wystarczy uważnie słuchać Polskiego Radia Białystok, zadzwonić pod numer 85 744 22 22 i odgadnąć wykonawcę świątecznego hitu...


| red: ary, sk
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS
Świętuj z nami urodziny i wygrywaj!


Uwaga! Już w piątek, 1 października mamy urodzinowy konkurs dla naszych Słuchaczy, a w nim do wygrania zestawy radiowych prezentów w sam raz na jesienne dni. Mamy też prezenty dla internautów – fanów naszego radiowego Facebooka.


Bajkowa Świerkowa, czyli konkurs dla małych i dużych dzieci


Jaka była Twoja ulubiona dobranocka? Pamiętasz przygody Bolka i Lolka, perypetie Reksia, pomysły Dobromira? Jeśli tak, weź udział w naszym konkursie z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Tym razem Świerkowa staje się bajkowa, bo trzeba będzie odgadnąć tytuły kultowych telewizyjnych dobranocek.


Radiowy konkurs dla Mam


Jeśli zbliża się Dzień Matki, to również zbliża się nowy konkurs Polskiego Radia Białystok! Tym razem skierowany oczywiście do Mam. A do wygrania vouchery na masaż, słodki upominek i nasza radiowa filiżanka.


Tele-Quiz Świerkowa 1 - elektryczna hulajnoga do wygrania!


Wiesz, jakie parki narodowe mamy w naszym regionie? Jaki symbol ma trasa z Białegostoku do Warszawy? Jakie jest najgłębsze jezioro na Suwalszczyźnie? Jeśli te pytania nie sprawiają Ci problemu, koniecznie musisz wziąć udział w naszym najnowszym konkursie Tele-Quiz Świerkowa 1!


Wiosenny konkurs radiowy


Czas na nowy, wiosenno-świąteczny konkurs Polskiego Radia Białystok! Tym razem nagrodami są koszyki wielkanocne z pisankami, voucherami do sklepu ogrodniczego, jubilerskiego, naszymi radiowymi gadżetami i świątecznymi pysznościami na wielkanocny stół.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok