Radio Białystok | Nasze akcje | Konkursy | Tele-Quiz Świerkowa 1 - elektryczna hulajnoga do wygrania!

Tele-Quiz Świerkowa 1 - elektryczna hulajnoga do wygrania!

5.05.2021, 00:10

Wiesz, jakie parki narodowe mamy w naszym regionie? Jaki symbol ma trasa z Białegostoku do Warszawy? Jakie jest najgłębsze jezioro na Suwalszczyźnie? Jeśli te pytania nie sprawiają Ci problemu, koniecznie musisz wziąć udział w naszym najnowszym konkursie Tele-Quiz Świerkowa 1!


Tele-quiz Świerkowa 1
Tele-quiz Świerkowa 1

Jak gramy

Tele - bo wystarczy do nas zadzwonić, Quiz - bo trzeba jeszcze odpowiedzieć na kilka szybkich i prostych pytań. Będzie ich w sumie dziewięć, a wszystkie będą miały związek z województwem podlaskim.

I jeszcze jedna ważna uwaga: gramy do pierwszego błędu, czyli jeżeli odpowiesz na cztery pytania, a potkniesz się na piątym, zdobywasz cztery punkty.

Punkty będą ważne, bo Słuchacz, który danego dnia zdobędzie ich najwięcej, przechodzi do decydującej rozgrywki w piątek, kiedy będzie się pojedynkował z innymi zwycięzcami poszczególnych dni (od poniedziałku do czwartku).

W piątek najpierw rozegramy półfinały - najlepszy z poniedziałku będzie rywalizował z najlepszym z czwartku, a najlepszy z wtorku ze zwycięzcą ze środy. Następnie zwycięzcy rozegrają wielki finał.

Jeżeli w poszczególnych dniach uczestnicy zdobędą taką samą liczbę punktów, przewidujemy dogrywkę, która wyłoni półfinalistę.

O co gramy

Zwycięzca finałowego pojedynku zdobędzie nagrodę główną - elektryczną hulajnogę! Finalista - też hulajnogę, ale już z napędem własnym.

Poza tym zwycięzcy poszczególnych edycji konkursu otrzymają specjalne wakacyjne gadżety Radia Białystok - m.in. plecaki, bidony, kubki termiczne, słuchawki.

Kiedy gramy

Konkurs trwa od 10 do 14 maja, od 10:00 do wczesnego popołudnia. Kiedy dzwonić do naszego radiowego studia? A to już trzeba nas słuchać.

UWAGA: na telefony czekamy od poniedziałku do czwartku. W piątek to my zadzwonimy do zwycięzców poszczególnych dni.


Powodzenia i dobrej zabawy!


| red: zmj

ZNAJDŹ NAS
A pamiętasz Dożynki '73? Fotograficzna zabawa z nagrodami


50 lat temu Białystok i ówczesne województwo białostockie stało się na kilka dni najważniejszym miejscem w Polsce. Wszystko to z powodu Centralnych Dożynek, jakie peerelowska władza postanowiła zorganizować właśnie w stolicy naszego regionu. Pomijając propagandowy wymiar tej imprezy, dożynki były wielkim wydarzeniem, do dziś wspominanym. I właśnie wspomnień dotyczy nasza najnowsza internetowa zabawa - rodzinnych zdjęć z Dożynek 1973.


Podlaskie To Tu!!! - czy znasz turystyczne atrakcje naszego regionu?


Podlaskie To Tu!!! powraca. Na ostatnie dwa tygodnie wakacji naszym Słuchaczom proponujemy zabawę w odpowiedzi na pytania dotyczące turystycznych atrakcji naszego regionu. Będziemy pytać o rzeczy łatwe, nieco trudniejsze i te wymagające już nieco większej wiedzy. Poziom trudności będzie można wybrać sobie samemu. Konkurs będzie trwać dwa tygodnie (od 21 sierpnia), a oprócz nagród codziennych będzie też nagroda główna - będzie voucher prezentowy o wartości 2 tys. zł na zakupy w Sklepie Turystycznym GAWRA w Białymstoku.


Wojskowy konkurs "Silna Biało-Czerwona"


W Polskim Radiu Białystok czas na kolejny wojskowy konkurs. Tym razem będziemy głównie pytać o stan uzbrojenia naszej armii. Konkurs - jak zwykle - przygotowało Ministerstwo Obrony Narodowej, które również ufundowało pakiety wojskowych gadżetów dla zwycięzców. Na naszej antenie - w poniedziałek i wtorek, 14 i 15 sierpnia.


Pływająca krzyżówka, czyli wszystkie drogi prowadzą do Augustowa


Zapraszamy do rozwiązania naszej radiowej krzyżówki. Tym razem "pływającej", bo nieuchronnie prowadzi nas do "Pływania na byle czym", które już w niedzielę, 30 lipca zawładnie Augustowem. Warto wziąć udział w zabawie w odgadywanie haseł, bo dla każdego mamy przygotowane pakiety radiowych gadżetów.


Powrót z przeszłości, czyli wakacyjny konkurs fotograficzny


To już koniec naszej wakacyjnej zabawy "Powrót z przeszłości". Wszystkim naszym słuchaczom i internautom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, za piękne, wzruszające i zabawne zdjęcia z przeszłości i teraźniejszości.
źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok