Garaże drewniane - wysoka jakość w niskiej cenie

22 grudnia 2020

Materiały reklamowe, garaż drewniany
Materiały reklamowe, garaż drewniany

Panujący w naszym kraju klimat nie sprzyja przechowywaniu pojazdów na zewnątrz. Zmieniające się w zależności od pór roku warunki atmosferyczne negatywnie wpływają na stan techniczny samochodów, motorów, a nawet rowerów. Silne deszcze, gradobicia, a także wichury sprzyjają korozji i powstawaniu innych uszkodzeń. Nie każdy posiadacz auta, ma przywilej zostawiania go w zabudowanych parkingach należących do spółdzielni mieszkaniowych. Co zrobić w przypadku, gdy jesteśmy zdani na samych siebie i musimy ten problem rozwiązać w pojedynkę? Dlaczego warto zastanowić się nad postawieniem garażu drewnianego? Na te i inne pytanie odpowie Przemysław Balcewicz - Dyrektor firmy Eko Architektura oraz ekspert w zakresie budownictwa drewnianego.

Garaże drewniane - oszczędność czasu i pieniędzy

Od lat związany z branżą budowlaną ekspert, nie ma wątpliwości co do słuszności wyboru tego rodzaju rozwiązań. Zapytany przez dziennikarza z czego to wynika, nie potrzebował zbyt wiele czasu na zastanowienie. "Wielu specjalistów podkreśla przewagę garaży drewnianych nad murowanymi ze względu na ich właściwości - odpowiada. - Poza aspektami finansowymi, należy również podkreślić inne czynniki. Nie chodzi przecież jedynie o to, ze są one tanie. Gdyby nasi klienci kierowali się jedynie ceną - powiedział spokojnie po czym niespodziewanie dodał - To proszę mi uwierzyć, że wcale wielu byśmy ich nie mieli". Na kolejne z pytań odnośnie tego stwierdzenia wytłumaczył spokojnie, że "ludzie sięgaliby po prostu po najtańsze z możliwych rozwiązań, jakimi są wiaty blaszane, a tak wcale nie jest". Na czym polega więc przewaga garaży drewnianych? Zdaniem dyrektora firmy Eko Architektura, wynika to z:

  • ekologicznych materiałów, które stosuje się przy ich budowie,
  • wysokiej estetyki i naturalnego piękna drewna - w przeciwieństwie do blachy,
  • możliwość zakupu gotowej konstrukcji,
  • wysoce spersonalizowanych projektów, które oferują potencjalnym posiadaczom takiego obiektu, wybór jego elewacji, pokrycia dachu, ilości pomieszczeń, itp.
  • szybkiego montażu - od momentu zamówienia projektu do pojawienia się garażu na posesji potrzeba maksymalnie 2-3 tygodni
  • braku wymogu posiadania zezwoleń budowlanych
  • projekty można zobaczyć na: https://domkiekoarchitektura.pl/Produkty/garaze-i-wiaty

"Nic więc dziwnego - kontynuuje pan Przemysław. - że stosunkowo wyższa cena w porównaniu do garażu metalowego wcale nie zraża chętnych nabywców. Wykonane z drewna garaże wyglądają niezwykle elegancko, a ich elewację można dopasować do koloru ścian domu. Nie tylko prezentują się znacznie lepiej od przestarzałych "blaszaków", ale i są nowocześniejsze. Proszę mi uwierzyć - mówi. - że w trakcie mojej wieloletniej kariery nie spotkałem się jeszcze z nikim, kto byłby zawiedziony takim garażem."

Drewniane garaże - co warto wiedzieć?

Zapytany o to, co by doradził swoim rodakom, przed zakupem takiego garażu mówi, że najważniejszy jest materiał. Drewno jest wymagającym materiałem, który jednak odwdzięczy nam się z nawiązką, jeżeli o niego odpowiednio zadbamy - tłumaczy dyrektor Balcewicz. - Zawsze zalecam wszystkim zwrócić uwagę na to, czy elementy składowe garażu zostały odpowiednio zaimpregnowane. W przeciwnym wypadku, narażone na działanie pogody drewno, zacznie tracić swoje walory estetyczne. W najgorszym razie może się również zacząć psuć. Dlatego z zakupem takiego obiektu najlepiej udać się do specjalisty - podsumowuje. - Tylko wtedy możemy mieć gwarancję, że dokonaliśmy dobrego wyboru". Jak podkreśla dalej, w trakcie budowy takiego obiektu warto również zadbać o:

  • odpowiednie wyrównanie i utwardzenie podłoża,
  • rozstawienie podwalin, dzięki którym konstrukcja będzie stabilna.

Nasze garaże dostępne są również we Francji:

Chalet PRO

187 route de la Féclaz, 73230 ST ALBAN LEYSSE

tel. 04 85 44 00 20

https://chaletpro.fr/Produits/garages-et-carports


Nowoczesna kablówka – moc kanałów na wyciągnięcie ręki


Kablówka to szeroki wachlarz rozrywki dla każdego członka rodziny. Co możesz zyskać wraz z telewizją kablową w swoim domu? Na co pozwala kablówka na miarę XXI wieku?Jakie pościele Polacy najchętniej wybierają do sypialni?


Wybierając pościel do sypialni, coraz częściej zwracamy uwagę nie tylko na jej wygląd, ale też na jakość. Sprawdziliśmy, jakie pościele cieszą się uznaniem Polek i Polaków.Ulga na dzieci w PIT 37


Dzieci to ogromna radość, ale też i odpowiedzialność. W tym konieczność zapewnienia im odpowiednich warunków życia i rozwoju. Na to potrzebne są środki finansowe. Od dłuższego czasu w Polsce mamy do czynienia z kryzysem demograficznym. Liczba ludności w Polsce jest coraz niższa, a społeczeństwo się starzeje. Odpowiedzią na to mają być różne rodzaje programów socjalnych i...Rozliczenie PIT-37 w 2021 roku - co warto wiedzieć?


Do ostatecznego terminu złożenia rozliczenia podatkowego za rok 2020 jest jeszcze trochę czasu. Jeśli jednak liczysz na zwrot nadpłaconego podatku, warto złożyć rozliczenie jak najszybciej. Koniecznie upewnij się także, czy masz prawo do skorzystania z jednej z obowiązujących obecnie ulg.Ubezpieczenie GAP – czym właściwie jest?


Polski rynek ubezpieczeń jest zróżnicowany i bogaty w wiele ciekawych rozwiązań. W tym tekście opowiemy Ci nieco o ubezpieczeniu GAP. Dowiesz się, czym jest i kto powinien zainteresować się tego typu polisą. Zaczynamy!Przekonaj się, dlaczego pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach pomoże Ci w sprzedaży


Ostatnie lata i miesiące przyniosły wiele zmian na polu marketingu sieciowego, dlatego właśnie coraz trudniej własnoręcznie zadbać o widoczność w sieci. Zwyczajny przedsiębiorca coraz częściej najzwyczajniej nie ma czasu, by samodzielnie stawać w szranki z konkurencją, która pozycjonuje się z pomocą specjalistów w marketingu internetowym. Poniżej wraz z fachowcami z branży...Jak znaleźć pracę w Białymstoku?


Nie da się ukryć, że poszukiwanie miejsca pracy determinuje miejsce zamieszkania. Są takie regiony w naszym kraju powodujące, że jest zdecydowanie ciężej znaleźć dobrą pracę i mówimy tutaj o tzw. Polsce B, czyli wschodzie, które dominują w jedno duże miasto i ewentualnie parę mniejszych, jednak jest więcej wsi. Trudności ze znalezieniem pracy pojawiają się szczególnie...STS wznosi sponsoring Ekstraklasy na zupełnie nowy poziom


Kluby piłkarskie praktycznie od zawsze opierały swoją działalność na sponsorach. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia finansowego zrealizowanie niektórych inwestycji byłoby po prostu nierealne. Dlatego znalezienie odpowiedniego sponsora, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, stanowi niezwykle ważną kwestię dla każdego klubu.


 
 
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

"Antonia na Podlasiu" Agnieszki Panasiuk

Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok