Radio Białystok | Patronaty | "Przyroda, Integracja, Sztuka" - wystawa poplenerowa

"Przyroda, Integracja, Sztuka" - wystawa poplenerowa


Wystawę "Przyroda, Integracja, Sztuka" będzie można oglądać w Centrum im. Ludwika Zamenhofa w Białymstoku do 1 grudnia.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Od ponad dwóch dekad podczas wakacji Stowarzyszenie na rzecz Twórców Niepełnosprawnych NIKE organizuje warsztaty pod hasłem "Przyroda, Integracja, Sztuka". Plener odbywa się w malowniczo położonych Kuklach w województwie podlaskim. Uczestnicy w kontakcie z naturą odpoczywają od trosk dnia codziennego, regenerują siły i pozostawiają ślad w formie plastycznej wypowiedzi.Przyroda, Integracja, Sztuka

wernisaż: 7 listopada 2019 (czwartek), godz. 16.30

wystawa czynna do 1 grudnia 2019Otaczająca PRZYRODA pełni rolę katalizatora – doskonałego, bo pierwotnego, niezakłamanego tła. INTEGRACJA potrzebna jest nam wszystkim – i bez wątpienia osobom z niepełnosprawnościami. SZTUKA natomiast jest doskonałym językiem, którym można się porozumieć ponad wszystkimi podziałami i granicami.

Dzięki temu spotkaniu uczestnicy z różnych stron Polski mają szansę na rozwój umiejętności artystycznych, wymianę doświadczeń, poznanie interesujących technik plastycznych oraz zawarcie nowych znajomości.

Wystawa w CLZ jest podsumowaniem pleneru. Publiczna prezentacja prac wpływa na zmianę sytuacji życiowej ludzi z niepełnosprawnością i postrzegania ich przez społeczeństwo. Pozwala poznać bogatą wyobraźnie twórców, a im samym daje możliwość podczas wernisażu – ponownego spotkania.


Projekt dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Children's Smile Foundation.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Nautilus w Polskim Radiu Białystok

KONKURS

"Miłość Ci nic nie wybaczy" Alek Rogoziński

Bilety na koncert Limp Bizkit w Kownie!Do pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok