Radio Białystok | Patronaty | I Siemiatycka Gala Biznesu

I Siemiatycka Gala Biznesu


I Siemiatycka Gala Biznesu odbędzie się 15 lutego o 19:00 w hali widowiskowo - sportowej przy ul. Świętojańskiej 25A w Siemiatyczach.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Ideą gali jest przedstawienie oraz promowanie lokalnych przedsiębiorców, którzy tworzą miejsca pracy, wyróżniają się jakością pracy, reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom działalności gospodarczej. Jednym z założeń jest również popularyzowanie firm z tradycjami i promocja naturalnych produktów lokalnych.

W ramach wydarzenia przeprowadzony zostanie konkurs o nagrodę "Sfinksa Biznesu". Nagroda będzie uhonorowaniem przedsiębiorców, którzy przyczyniają się do rozwoju gospodarki, przestrzegają zasad odpowiedzialnego biznesu, promują pozytywny wizerunek miasta i powiatu oraz stanowią wzór funkcjonowania dla innych przedsiębiorstw.

Konkurs organizowany jest w następujących kategoriach: Odkrycie Roku, Pomysłowy Produkt, Klient Nasz Pan, Biznesowa Rewolucja i Gigant Biznesu.


Konkurs składa się z trzech etapów:

  • I etap - zgłoszenia do konkursu o nagrodę sfinksa biznesu do wybranej kategorii, których dokonują: zarządzający firmami, organizacje, instytucje, stowarzyszenia, poszczególni członkowie tych organizacji, administracja publiczna i samorządowa, zarządzający jednostkami zgłaszanymi, pracownicy, związki zawodowe oraz osoby indywidualne;
  • II etap - kapituła kwalifikuje firmy i przyznaje pięć nominacji w poszczególnych kategoriach;
  • III etap - kapituła przyznaje w każdej kategorii pierwszą nagrodę - statuetkę Sfinksa Biznesu.


Laureaci otrzymują statuetki oraz prawo do posługiwania się znakiem "Sfinks Biznesu" w obrocie na drukach firmowych, towarach, w działaniach promocyjnych.

Udział w Gali jest bezpłatny, a po jej zakończeniu odbędzie się uroczysty bankiet z muzyką na żywo. Przewidziane są liczne atrakcje: konkurs kulinarny, loteria fantowa czy aukcja charytatywna. Opłata za bankiet to 150 zł/os.

Zgłoszenia przyjmowane są do 1 lutego 2020 r. skig.pl/formularz-zgloszeniowy.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.skig.pl.


Organizatorzy: Burmistrz Miasta Siemiatycze, Siemiatyckie Konsorcjum Inicjatyw Gospodarczych, Starostwo Powiatowe Siemiatycze, Burmistrz Drohiczyna oraz Wójt Gminy Siemiatycze.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Premiera musicalu „Jesus Christ Supersat”

W piątek (28.02) w białostockiej Zmianie Klimatu koncert Julii Marcell. Transmisja w Polskim Radiu Białystok od 19:10. Artystka zaprezentuje materiał z nadchodzącej płyty “Skull Echo”, którą promuje singiel “Moment i wieczność”.

KONKURS

"Miłość Ci nic nie wybaczy" Alek RogozińskiDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok