Radio Białystok | Patronaty | "Poznaj Inwestora" - cykl bezpłatnych warsztatów online

"Poznaj Inwestora" - cykl bezpłatnych warsztatów online


Chcesz dalej rozwijać swój biznes, ale nie wiesz, jak sfinansować takie działania? Odpowiadając na taką potrzebę, Bank Gospodarstwa Krajowego przygotował cykl sześciu bezpłatnych warsztatów online z cyklu "Poznaj Inwestora".

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Wydarzenia obejmą trzy województwa: warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie i podlaskie. Dla chętnych przewidzianych jest też 300 godzin bezpłatnych konsultacji z zakresu pozyskiwania inwestora. Webinaria przewidziane dla województwa podlaskiego odbędą się 7 czerwca i 26 lipca.


Podczas dwugodzinnych webinarów uczestnicy dowiedzą się m.in.:

  • jakich błędów unikać w kontakcie z inwestorem,
  • jak funkcjonują fundusze Venture Capital,
  • jak dobrze przygotować się do obrony swojego pomysłu,
  • na które elementy modelu biznesowego najbardziej zwracają uwagę aniołowie biznesu.

W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel regionalnego funduszu, który szuka firm do zainwestowania. O swoim doświadczeniu w pozyskiwaniu inwestora opowie też Sławomir Pietrzyk - Prezes firmy IS Wireless.


- Konkurencyjna firma to innowacyjna firma. Dlatego tak ważne jest wsparcie startupów. Można to robić między innymi przez wejścia kapitałowe finansowane z Funduszy Europejskich. Sukces startupów bierze się jednak nie tylko ze wsparcia finansowego, ale też z dzielenia się przez inwestorów doświadczeniem biznesowym i kontaktami. Takie rozwiązania chcemy pokazać przedsiębiorcom - mówi Przemysław Derwich z Banku Gospodarstwa Krajowego, banku, który oferuje wsparcie dla innowacyjnych startupów.


Dla pierwszych 50 chętnych uczestników każdego webinaru przewidziano bezpłatne konsultacje z ekspertami.


- Inwestowanie w innowacyjne projekty technologiczne jest trendy, interesują się już nimi choćby celebryci. Pojawiają się kolejne nowe fundusze inwestycyjne, często z udziałem partnerów instytucjonalnych (BGK, PFR, NCBiR). Na rynku jest więc dość dużo podmiotów oferujących wsparcie. Natomiast pozyskanie inwestora VC, który ma do zaoferowania więcej niż tylko kapitał to wyzwanie. Na bazie doświadczeń startupów z naszego portfolio, które mają plany rozwoju globalnego, wiemy, że wybór partnera wśród funduszy jest kluczowy. Dobry fundusz aktywnie włączy się w realizację strategii startupu, otworzy wiele drzwi i będzie wsparciem w ekspansji międzynarodowej. Przykładem może być choćby Airly, któremu ostatnio udało się pozyskać wsparcie inwestorów m.in. z Virgin, Bolta, Pipedrive czy Wired - powiedział Oskar Grzegorczyk, partner i COO w Bitspiration Booster VC.


Na webinar można się zapisać na stronie startupacademy.pl/webinar-poznaj-inwestora.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok