Radio Białystok | Patronaty | Projekt "Dekada 80."

Projekt "Dekada 80."

18.11.2024

Stowarzyszenie Pomocy Niesłyszącym "MIG-iem" zaprasza osoby z niepełnosprawnością słuchu z terenu województwa podlaskiego do udziału w projekcie pn. "Dekada 80". w ramach którego odbędzie się cykl bezpłatnych warsztatów: teatru fizycznego, teatru cieni, śpiewu migowego i improwizacji ruchu.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Podsumowaniem zajęć warsztatowych będzie spektakl wystawiony 18 listopada 2024 r. o 18:00 na dużej scenie Białostockiego Teatru Lalek przy ul. Kalinowskiego 1 - wstęp wolny.

Zajęcia odbywać się będą w siedzibie organizacji w Białymstoku przy ul. Stołecznej 25, lokal U8. Zapisy na zajęcia należy wysyłać na adres e-mail: spn.migiem@gmail.com. Liczba miejsc jest ograniczona.

Partnerem zadania jest Muzeum Historyczne w Białymstoku Oddział Muzeum Podlaskiego. Dofinansowano ze środków Biura "Niepodległa" w ramach Programu Dotacyjnego "Niepodległa", z budżetu Miasta Białegostoku oraz ze środków Województwa Podlaskiego.


| red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio Białystok
ZNAJDŹ NAS

50 lat przy Świerkowej

Podlaskie nas rusza - Ruszamy w Podlaskie!

Euro 2024 w Polskim Radiu BiałystokDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok