UP TO DATE FESTIVAL 2023 !pod powierzchnią!

7 czerwca 2023

fot. Andrzej Bajguz
fot. Andrzej Bajguz0:00
0:00
UP TO DATE FESTIVAL 2023 !pod powierzchnią! | Pobierz plik.


Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.

AI zdradziła lokalizację UP TO DATE FESTIVAL 2023!!! (patrz poniżej)

Na 2 tygodnie przez edycją Secret Location Up To Date odsłania (prawie) wszystkie karty... Gramy w nie !pod powierzchnią! 

A jako, że od dawna już roboty tworzą muzykę mechaniczną/komputerową/elektroniczną na ten festyn, poprosiłem ChatGPT o napisanie rozprawki na jego temat: 

"Przenieśmy się na chwilę do Białegostoku, gdzie... w parku miejskim! trwa niezwykły festiwal muzyki elektronicznej o nazwie UpToDate. Tłum entuzjastycznych fanów tańczy do rytmów najlepszych artystów z całego świata. Na scenie pojawia się Miles, znany z występów na największych festiwalach elektronicznych. Zagrana przez niego mieszanka techno i house rozbrzmiewa po całym parku, a tłum podrywa się do tańca. Następnie na scenie pojawia się Dadub, duo znane z niezwykle eksperymentalnych i nowatorskich brzmień. Ich set, połączający elementy techno, ambientu i elektroniki eksperymentalnej, rozgrzewa publiczność do czerwoności. UpToDate to wydarzenie, które z pewnością zapadnie na długo w pamięci wszystkich uczestników. Muzyka elektroniczna w najlepszym wydaniu, znakomite występy artystów I niezapomniane wrażenia - to wszystko sprawia, że festiwal ten jest jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w kraju".

Kto tak naprawdę wystąpi? Co daje zmiana formuły, terminu? I o tym gdzie się odbędzie nie powiedzą Jędrzej Dondziło i Cezary Chwicewski 


Przeczytaj, zanim skomentujeszNajlepsi podlascy wykonawcy 2023 !pod powierzchnią!


Czy pojawiła się jakaś nowa muzyczna jakość na podlaskiej scenie w 2023? I przede wszystkim kto jest najlepszym wykonawcą minionego roku? Zapytałem o to kilkadziesiąt osób: lokalnych muzyków, dziennikarzy, szefów klubów i festiwali. Wyniki tej ankiety !pod powierzchnią! i cd. podsumowania muzycznego 2023 w podlaskiej muzyce (vol.2)


 
 

Prowadzący:

Andrzej Bajguz
Wojciech Kujałowicz
Miłka Malzahn
Magdalena PietruczakREKLAMA
Nie Teatr OXFORD DRAMA - koncert

REKLAMA
OiFP RESPIRO DUO, MUZYCZNE OBLICZA KOBIETY

REKLAMA
OiFP PORANEK MŁODEGO MELOMANA

REKLAMA
OiFP PAJACE / RYCERSKOŚĆ WIEŚNIACZA, R. LEONCAVALLO / P. MASCAGNI

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego

źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok