Władysław Pietruk zaprasza na Spacer po Białymstoku

19 maja 2019

"Spacer po Białymstoku" - wernisaż wystawy Władysława Pietruka, fot. Dorota Sokołowska
"Spacer po Białymstoku" - wernisaż wystawy Władysława Pietruka, fot. Dorota Sokołowska

"Spacer po Białymstoku" - wernisaż wystawy Władysława Pietruka - recenzja Sebastiana Kochańca

Władysław Pietruk zaprasza na Spacer po Białymstoku - relacja Doroty Sokołowskiej

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


Jest portrecistą miasta. Władysław Pietruk od 45 lat rysuje Białystok i okolice, pokazuje zabytki i nastrojowość regionu. Jego prace obecne były na wielu wystawach, a w wielu domach stoją teczki z rysunkami, których autor wydał ponad 50. 

Na wystawie w Centrum Zamenhofa prezentuje nie tylko swoją najnowszą teczkę, ale też i powiększone wizerunki najsłynniejszych lub nieistniejących miejsc Białegostoku.

Wystawa Władysława Pietruka będzie otwarta do 7 lipca.


Prowadzący:

Andrzej Bajguz
Dorota Sokołowska


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Prof. Wiesław Godzic o celebrytach

Na czym polega fenomen zainteresowania celebrytami?"Wyzwolenie tłumionych emocji" – wystawa prac artystów-amatorów z Domu Pomocy Społecznej w Choroszczy

"Wyzwolenie tłumionych emocji" - to tytuł nowej wystawy, którą można oglądać w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.Wieczór francuski w OiFP – recenzja Magdy Gajl

W OiFP można było usłyszeć utwory trzech kompozytorów znad Sekwany tworzących w XIX i XX wieku.W Łomży zakończył się Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Walizka"

13 spektakli konkursowych i 3 plenerowe jako imprezy towarzyszące - w Łomży zakończył się Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Walizka"."Rower Pod Laski" - wystawa jednośladów Adama Zdanowicza

Rowery z podlaskimi wycinankami na oponach czy z dawnymi wzorami z drewnianych chat umieszczonymi na ramie można oglądać w Białymstoku.Artyści z Czech, Izraela i Japonii na jednej scenie – trwa festiwal teatralny "Metamorfozy Lalek"

Teatry lalkowe z przedstawieniami dla dorosłych widzów, m.in. z Polski, Czech, Białorusi, Estonii, Izraela i Japonii można zobaczyć podczas 3. Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Lalek dla Dorosłych "Metamorfozy Lalek" w Białymstoku.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok