Radio Białystok | Sport | Zawodniczka Juvenii Białystok Natalia Maliszewska wygrała plebiscyt na najlepszego sportowca województwa podlaskiego

autor: Marek Gąsiorowski

3.03.2019, 08:35, akt. 10:13

Natalia Maliszewska to wicemistrzyni świata w biegu na 500 metrów w short tracku z ubiegłego roku i mistrzyni Europy na tym samym dystansie z tego roku. W tym roku wywalczyła również Puchar Świata.

0:00
0:00
Natalia Maliszewska wygrała plebiscyt na najlepszego sportowca województwa podlaskiego - relacja Marka Gąsiorowskiego | Pobierz plik.

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.

Wyniki rankingu ogłoszono podczas uroczystej gali w jednym z białostockich hoteli. Drugie miejsce w rankingu zdobył aktualny mistrz Europy w rzucie młotem, zawodnik Podlasia Białystok Wojciech Nowicki.

Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Podlasia wygrała Klaudia Kardasz z Podlasia Białystok.

| red: wsz

Białostoczanka pobiła rekord życiowy i weszła do finału.

Natalia Maliszewska, Patrycja Maliszewska i Urszula Kamińska [wideo]

15.02.2019, 14:28

- Jadę tam jako liderka Pucharu Świata, więc nie wyobrażam sobie innej opcji jak tylko to, by móc utrzeć nosa niektórym dziewczynom - mówi Natalia Maliszewska o Mistrzostwach Świata w Sofii.

Czy sukces Natalii Maliszewskiej zwiększy zainteresowanie short trackiem?

15.02.2019, 10:51

Białostoczanka Natalia Maliszewska - to pierwsza Polka, która niedawno wywalczyła Puchar Świata w short tracku.

Natalia Maliszewska po zdobyciu Pucharu Świata: główny cel sezonu jeszcze przede mną

11.02.2019, 15:31

Po zdobyciu mistrzostwa Europy i wygraniu klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w short tracku Natalia Maliszewska nie zamierza spoczywać na laurach. "Główny cel sezonu jeszcze przede mną - mistrzostwa świata w Sofii" - powiedziała łyżwiarka Juvenii Białystok.

PŚ w short tracku - trofeum na 500 m jednak dla Natalii Maliszewskiej

10.02.2019, 15:36

Natalia Maliszewska nie zdołała awansować do finału "A" na dystansie 500 m w Pucharze Świata w short tracku w Turynie, ale zapewniła sobie zwycięstwo w cyklu 2018/19. Tylko w finale "B" wystąpi jej najgroźniejsza rywalka Holenderka Lara van Ruijven.

Władze Białegostoku chcą podwyższyć stypendia dla najlepszych sportowców

3.01.2019, 12:06

Na stypendia mistrzów w kwocie do 5 tys. zł miesięcznie, fundowane przez miasto, będą mogli liczyć najwybitniejsi sportowcy - mieszkańcy Białegostoku. Gotowy jest projekt uchwały w tej sprawie, w najbliższym czasie ma trafić pod obrady radnych i głosowanie.

Wojciech Nowicki

30.12.2018, 19:17

"Zdrowie to podstawa – jeżeli będzie zdrowie to wiem, że będę mógł zrobić wszystko i się przygotować w pełni do Mistrzostw Świata czy Igrzysk Olimpijskich. Postaram się dać z siebie wszystko" - mówi Wojciech Nowicki.