Radio Białystok | Sport | Ivan Runje: w ostatnich tygodniach jesteśmy drużyną bez charakteru [wideo]

Ivan Runje: w ostatnich tygodniach jesteśmy drużyną bez charakteru [wideo]

autor: Jerzy Kułakowski, Robert Bońkowski

7.12.2019, 18:49, akt. 19:14

Zawodnicy Jagiellonii Białystok ulegli na własnym boisku Zagłębiu Lubin 0:1 (0:1). Przez prawie całą drugą połowę żółto-czerwoni grali w osłabieniu po dwóch żółtych kartkach Ivana Runje.

Ivan Runje, fot. Joanna Szubzda

Runje: wierzę, że zaczniemy lepiej grać

Obrońca Jagiellonii zszedł  w drugiej połowie z boiska, po ujrzeniu czerwonej kartki. Stoper Żółto-Czerwonych powiedział po meczu, że widział na boisku niemoc zespołu z Białegostoku. Dodał, że w ostatnich tygodniach Jagiellonia jest drużyną bez charakteru, choć ma bardzo doświadczonych piłkarzy. Cała wypowiedź chorwackiego obrońcy dostępna jest na kanale You Tube Polskiego Radia Białystok.

Forenc (Zagłębie Lubin): nie napracowałem się w dzisiejszy meczu

Bramkarz Zagłębia nie miał wielu sytuacji do wykazania się swoim bramkarskim instynktem. Żółto-Czerwoni byli na tyle nieskuteczni, że bramkarz gości zachował czyste konto. Golkiper dodał po meczu, że Zagłębie grało lepiej i kontrolowało całe spotkanie. Wypowiedź bramkarza Zagłębia Lubin jest dostępna na radiowym kanale You Tube.

| red: rbon

Piłkarze Jagiellonii przegrali kolejny mecz – tym razem z Zagłębiem Lubin [zdjęcia, wideo]

8.12.2019, 05:12