Radio Białystok | Sport | Grad bramek - oldboye Jagiellonii zremisowali ze Stalą Rzeszów [zdjęcia]

Grad bramek - oldboye Jagiellonii zremisowali ze Stalą Rzeszów [zdjęcia]

autor: Robert Bońkowski

27.06.2020, 20:31, akt. 28.06.2020, 13:04

Te mecze, to okazja do promocji województwa podlaskiego oraz zdrowego stylu życia. Oldboye Jagiellonii Białystok zremisowali w meczu towarzyskim z byłymi piłkarzami Stali Rzeszów 3:3.

Allstars Jagiellonia 3:3 Stal Rzeszów - fot. Robert Bońkowski
Allstars Jagiellonia 3:3 Stal Rzeszów - fot. Robert Bońkowski

Grad bramek - oldboye Jagiellonii zremisowali ze Stalą Rzeszów - relacja Roberta Bońkowskiego

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście, którzy jeszcze przed przerwą podwyższyli prowadzenie na 2:0. Grający w meczu Marek Citko mówi, że dawni Jagiellończycy byli w pierwszej połowie zbyt "gościnni".

- Bramki, które straciliśmy, padły po naszych błędach. Mądrzej graliśmy w drugiej połowie. Graliśmy szeroko, kontrolowaliśmy i szanowaliśmy piłkę. Rozgrywaliśmy powoli, odpowiednio przyspieszaliśmy no i udało nam się z 1:3 wyjść na 3:3. Pod koniec mieliśmy dwie stuprocentowe sytuacje, więc mecz mógł się podobać. Byliśmy bardzo ambitni i mamy mały niedosyt po tym remisie - przyznał Marek Citko.

Mecze oldboyów Jagiellonii mają służyć m.in.  promocji województwa i zdrowego stylu życia. Organizator spotkania Maciej Kudrycki mówi, że był to już kolejny mecz byłych piłkarzy żółto-czerwonych.

- Ostatni mecz, jeszcze przed pandemią, graliśmy w Hiszpanii z Rayo Vallecano, bardzo utytułowanym klubem. Wybraliśmy się tam m.in. przy pomocy Urzędu Marszałkowskiego woj. podlaskiego. To była dobra promocja dla naszego regionu, mimo, że ulegliśmy Hiszpanom 1:3. W niedalekiej przyszłości planujemy kolejne spotkania - przyznaje Maciej Kudrycki


Jak dodaje, do Białegostoku mogą przyjechać byli piłkarze brazylijskiego Sao Paulo.

- Zgłosił się do nas zespół Sao Paulo. Brazylijczycy mogą nas odwiedzić, gdy uspokoi się pandemia koronawirusa. Mam też kontakt z oldboyami hiszpańskiego Leganes czy Dynama Brześć. Te mecze, to nasza społeczna odpowiedzialność sportu. Chcemy promować działania prozdrowotne i integracyjne. Do tego dochodzi działalność prospołeczna. Przy takich spotkaniach udzielamy wsparcia charytatywnego - dodaje Maciej Kudrycki.

 
Strzelcy:
Allstars Jagiellonia: R. Speichler (karny), M. Lisowski, A. Waluk;

Stal Rzeszów: 3x K. Szymański.


Tymczasem w niedzielę (28.06) kolejne piłkarskie emocje. Jagiellonia Białystok zagra na Stadionie Miejskim w Białymstoku z Lechią Gdańsk. Początek meczu i naszej radiowej transmisji o 15:00.


| red: rbon


PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Gol do szatni - Jagiellonia prowadzi z Lechią Gdańsk po pierwszej połowie meczu w ekstraklasie

27.06.2020, 07:10

Jagiellonia Białystok wygrywa 1:0 po pierwszej części spotkania z Lechią Gdańsk. Żółto-czerwoni trafili do siatki rywali w ostatniej akcji pierwszej połowy, a gola strzelił Jakov Puljić. Transmisja drugiej połowy na naszej antenie.


Jesus Imaz: byliśmy lepsi od Legii [wideo]

25.06.2020, 00:37

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 0:0 ligowy mecz z Legią Warszawa. Był to pierwszy mecz po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, na którym znowu byli obecni kibice na stadionie przy ul. Słonecznej.


Iwajło Petew: zagraliśmy jak prawdziwy zespół [wideo]

25.06.2020, 00:16

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 0:0 ligowy mecz z Legią Warszawa. Był to pierwszy mecz po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, na którym znowu byli obecni kibice na stadionie przy ul. Słonecznej.
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASIreneusz Mamrot, fot. Joanna Szubzda
JAGIELLONIA
1.06.2021, 16:45, akt. 2.06.2021, 07:48

Ireneusz Mamrot wraca do Jagiellonii Białystok?

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok