Radio Białystok | Sport | Obrońca Jagiellonii w najlepszej "jedenastce" 3. kolejki PKO Ekstraklasy [skrót meczu]

autor: Robert Bońkowski

15.09.2020, 11:17, akt. 11:38

PKO Ekstraklasa wyróżniła najlepszych piłkarzy minionej ligowej kolejki.

Jagiellonia Białystok - Wisła Płock, 06.06.2020, fot. Joanna Szubzda (archiwum)

Paweł Olszewski został wyróżniony przez PKO Ekstraklasę i znalazł się w gronie najlepszych piłkarzy 3. kolejki ligi.

Prawy obrońca Jagiellonii wystąpił w pierwszym składzie żółto-czerwonych przeciwko drużynie Podbeskidzia Bielsko-Biała (2:2). Olszewski zanotował asystę przy wyrównującym golu dla białostockiej drużyny.

Oprócz defensora Jagiellonii w najlepszej "jedenastce" 3. kolejki PKO Ekstraklasy znaleźli się jeszcze: Chudy (Górnik Zabrze), Kieliba (Warta Poznań), Celeban (Śląsk Wrocław), Mladenović (Legia Warszawa), Tijanić (Raków Częstochowa), Tiba (Lech Poznań), Nowak (Górnik Zabrze), Pich (Śląsk Wrocław), Jimenez (Górnik Zabrze), Ishak (Lech Poznań).

Kolejny bój o ligowe punkty Jagiellonia rozegra na wyjeździe, w Gliwicach. Spotkanie z Piastem rozpocznie się w poniedziałek (21.09) o 18:00. Transmisja tego meczu na naszej antenie.

| red: rbon

Jagiellonia Białystok w 3. kolejce PKO Ekstraklasy podejmowała drużynę Podbeskidzia Bielsko-Biała. Do przerwy zespół trenera Bogdana Zająca przegrywał z "Góralami" 0:2. Po przerwie piłkarze Jagiellonii odrobili straty. Najpierw gola strzelił napastnik Jakov Puljić, a później bramkę wyrównującą zdobył Jesus Imaz.

Bogdan Zając: zabrakło nam skuteczności i dłuższej dominacji [wideo]

11.09.2020, 12:15

Puljić: zasługiwaliśmy na zwycięstwo [wideo]

11.09.2020, 12:13