Radio Białystok | Sport | Bramkarz Jagiellonii - Pavels Steinbors powołany do kadry Łotwy

Bramkarz Jagiellonii - Pavels Steinbors powołany do kadry Łotwy

5.03.2021, 09:35, akt. 20:11

Rezerwowy bramkarz żółto-czerwonych Pavels Steinbors dostał powołanie do reprezentacji Łotwy. Ma szansę wystąpić w marcowych meczach kwalifikacji mistrzostw świata.

Jagiellonia Białystok - Warta Poznań, 5.12.2020, fot. Joanna Szubzda

Bramkarz Jagiellonii Pavels Steinbors wiosną stracił miejsce w pierwszej drużynie Jagiellonii Białystok. Mimo to, dostał powołanie do kadry reprezentacji Łotwy na marcowe mecze kwalifikacji mistrzostw świata z Czarnogórą, Holandią i Turcją.

Łotysze swoje zgrupowanie rozpoczną 21 marca. 24 marca podejmą Czarnogórę, 27 marca zmierzą się na wyjeździe z Holandią, a 30 marca również na wyjeździe zagrają z Turkami. Kadra Łotwy zgrupowanie zakończy 31 marca.

Natomiast obrońca Jagiellonii Bogdan Tiru dostał powołanie do szerokiej kadry reprezentacji Rumunii na marcowe mecze eliminacji mistrzostw świata z Macedonią Północną, Niemcami i Armenią.

źródło: jagiellonia.pl | red: wsz

Zarząd województwa podlaskiego zdecydował o wsparciu finansowym klubów sportowych w regionie. Dziewięć zespołów, które występują w najwyższych klasach rozgrywkowych dostanie łącznie ponad milion złotych.

Dramat Jagiellonii Białystok trwa - żółto-czerwoni przegrali na wyjeździe z Zagłębiem Lubin

6.03.2021, 05:07

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali 0:3 (0:0) ligowe spotkanie z Zagłębiem Lubin. Dwa gole dla gospodarzy strzelił Filip Starzyński, a jednego strzelił Patryk Szysz. Jagiellonia Białystok już ponad miesiąc czeka na ligową wygraną.

Bramkarz Jagiellonii - Xavier Dziekoński z szansą na tytuł Młodzieżowca Lutego ekstraklasy

3.03.2021, 22:14

17-letni Xavier Dziekoński z Jagiellonii Białystok nominowany jest do nagrody Młodzieżowca Miesiąca PKO Banku Polskiego.

Taras Romanczuk: Piast zasłużył sobie na bramkę

27.02.2021, 19:32

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali 0:1 (0:0) z Piastem Gliwice w meczu ekstraklasy. Goście strzelili gola w 94. min. - autorem trafienia był Tiago Alves. Żółto-czerwoni grali przez ponad 30 minut w osłabieniu po czerwonej kartce dla Błażeja Augustyna.

Rafał Grzyb: Jestem dumny z chłopaków, że walczyli do końca

27.02.2021, 19:29

Jagiellonia Białystok przegrywa z Piastem Gliwice po golu w doliczonym czasie [zdjęcia]