Radio Białystok | Sport | Kapitan Jagiellonii Białystok Taras Romanczuk w jedenastce kolejki

Kapitan Jagiellonii Białystok Taras Romanczuk w jedenastce kolejki

autor: Wojciech Szubzda

22.03.2021, 17:59, akt. 18:33

Taras Romanczuk z Jagiellonii Białystok wyróżniony po meczu z Lechem Poznań. Kapitan żółto-czerwonych znalazł się w jedenastce kolejki Ekstraklasy S.A.

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, 20.03.2021, fot. Joanna Szubzda

Kapitan Jagiellonii Białystok Taras Romanczuk poprowadził drużynę do zwycięstwa z Lechem Poznań 3:2. Była to pierwsza wygrana Jagiellonii od stycznia, żółto-czerwoni przerwali serię sześciu meczów bez wygranej.

Gole dla żółto-czerwonych w Poznaniu strzelili: Fiodor Cernych, Bojan Nastic i Bartłomiej Wdowik.

Piłkarze ekstraklasy będą teraz mieli dwa tygodnie przerwy. Następny mecz Jagiellonia zagra 5 kwietnia ze Śląskiem Wrocław.

| red: wsz

Zarzut niezatrzymania się do kontroli drogowej usłyszał 23-letni kierowca, który w niedzielę wieczorem (21.03) uciekał od policji w Białymstoku. Jak ustaliliśmy, chodzi o piłkarza Jagiellonii Białystok Kamila W.

Rafał Grzyb: Po tym meczu zespół dostanie takiego "kopa"

20.03.2021, 21:46

Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali 3:2 (1:2) z Lechem Poznań w meczu ekstraklasy. Żółto-czerwoni przełamali serię trzech porażek z rzędu, mimo że przez prawie całą drugą połowę grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Błażeja Augustyna.

Jagiellonia Białystok wreszcie wygrywa - pokonuje Lecha Poznań [zdjęcia]

20.03.2021, 07:18

Rafał Grzyb może być trenerem Jagiellonii Białystok nawet do końca sezonu

18.03.2021, 14:57

Tymczasowy szkoleniowiec Jagiellonii Białystok Rafał Grzyb dostał warunkową zgodę na prowadzenie zespołu do końca tego sezonu. Taką decyzję podjął Zespół Kształcenia i Licencjonowania Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Bogdan Zając - trenerski nieudacznik? - felieton Marka Gąsiorowskiego

17.03.2021, 16:27

Bogdan Zając nie jest już trenerem Jagiellonii Białystok. Większość kibiców i sympatyków klubu przyjęła tę informację z ulgą. Tymczasowo ma go zastąpić Rafał Grzyb.

Xavier Dziekoński z Jagiellonii Białystok powołany do kadry U-21

17.03.2021, 12:47

17-letni bramkarz Jagiellonii Białystok Xavier Dziekoński dostał powołanie do reprezentacji Polski U-21.