Radio Białystok | Sport | Natalia Maliszewska żegna się z igrzyskami olimpijskimi

Natalia Maliszewska żegna się z igrzyskami olimpijskimi

autor: Adam Klimiuk

16.02.2022, 11:41, akt. 13:37

Zawodniczka Juvenii Białystok Natalia Maliszewska w środę (16.02) nie zdołała awansować do półfinału short trackowej rywalizacji na 1500 m podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie.

W ćwierćfinale zajęła 5. miejsce. Był to ostatni występ białostoczanki w stolicy Chin.

W pierwszych dniach igrzysk Natalia Maliszewska nie została dopuszczona do startu na swoim koronnym dystansie 500 m, bo miała pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Na 1000 m odpadła w ćwierćfinale. W sztafecie na 3000 m Polki zajęły szóste miejsce.

| red: mag, mak

Holenderki zdobyły złoty medal igrzysk w Pekinie w sztafecie w short tracku na 3000 m. W finale A wyprzedziły Koreanki, Chinki i Kanadyjki. Polki po zajęciu drugiego miejsca w finale B zostały sklasyfikowane na szóstej pozycji.

Natalia Maliszewska nie awansowała do półfinału IO na dystansie 1000 m

11.02.2022, 12:18

Natalia Maliszewska nie zdołała wywalczyć awansu do półfinału igrzysk olimpijskich w short tracku na dystansie 1000 m. Zawodniczka Juvenii Białystok upadła na ostatnim okrążeniu swojego biegu ćwierćfinałowego.

Natalia Maliszewska jest zwolniona z izolacji w Pekinie, trenowała na olimpijskim obiekcie

6.02.2022, 09:58

Reprezentantka Polski w short tracku Natalia Maliszewska, która z powodu zakażenia koronawirusem nie wystartowała w sobotę (5.02) w igrzyskach w Pekinie w eliminacjach zmagań na 500 m, została zwolniona z izolacji i trenowała w niedzielę (6.02) na olimpijskim obiekcie.