Radio Białystok | Sport | Bartłomiej Wdowik: Mieliśmy dużo sytuacji, powinniśmy je wykorzystać

Bartłomiej Wdowik: Mieliśmy dużo sytuacji, powinniśmy je wykorzystać

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

12.10.2022, 17:03, akt. 17:26

Wielka sensacja w meczu 1/16 Pucharu Polski. 3-ligowa Lechia Zielona Góra wygrała z ekstraklasową Jagiellonią Białystok 3:1 (2:1). Żółto-czerwoni odpadli z pucharowych rozgrywek.

Bartłomiej Wdowik: Strzeliłem bramkę, która w konsekwencji nic nie daje

Strzeliłem bramkę, która w konsekwencji nic nie daje. Straciliśmy szybko dwie bramki. Chcieliśmy gonić, ale w drugiej połowie od razu dostajemy na 3:1. I później robi się ciężko. Jesteśmy niezadowoleni, ale takie jest życie. W sobotę kolejny mecz ligowy, musimy wygrać ten mecz. Dzisiaj mieliśmy dużo sytuacji, powinniśmy je wykorzystać

- powiedział po meczu obrońca Jagiellonii Białystok Bartłomiej Wdowik.

Taras Romanczuk: Remis to sprawiedliwy wynik, szanujemy ten punkt i jedziemy dalej

7.10.2022, 23:50

Piłkarze Jagiellonii Białystok podwyższyli do ośmiu serię meczów ligowych bez porażki. W piątkowy (7.10) wieczór zremisowali z Wisłą Płock 1:1. Gola dla gości w pierwszej połowie strzelił Davo, a po przerwie wyrównał Jesus Imaz.