Radio Białystok | Sport | Tomasz Kupisz: To było zwycięstwo z charakterem

Tomasz Kupisz: To było zwycięstwo z charakterem

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

11.02.2023, 23:21, akt. 18.02.2023, 13:52

Kibice Jagiellonii Białystok na ten moment czekali ponad cztery miesiące. Żółto-czerwoni po tak długiej przerwie wygrali ligowe spotkanie. W sobotę (11.02) pokonali Pogoń Szczecin 2:0 (0:0).

Tomasz Kupisz: Mamy pięć punktów po trzech meczach, po dwóch ciężkich wyjazdach

To było zwycięstwo z charakterem. Mimo tego, że jest wiele ubytków, mimo tego, że jest gęsta atmosfera wokół klubu, wokół tego, jak graliśmy w ostatnich spotkaniach. Jak weszliśmy w ten mecz, brakowało tej jakości, ale mimo wszystko mamy pięć punktów po trzech meczach, po dwóch ciężkich wyjazdach i to jest bardzo ważne

- powiedział po meczu zawodnik Jagiellonii Białystok.

Zlatan Alomerovic: Cieszę się dzisiaj z trzech punktów

Cieszę się, że wygraliśmy ten mecz. Oczywiście bramkarz czasami musi pomóc drużynie. Pozwalamy na wiele sytuacji wokół naszej bramki. Ale cieszę się dzisiaj z trzech punktów

- powiedział po meczu bramkarz Jagiellonii Białystok Zlatan Alomerovic.

| red: mag, wsz

Jagiellonia Białystok rozwiązała umowę z Andrzejem Trubehą

9.02.2023, 21:02

Andrzej Trubeha nie jest już zawodnikiem Jagiellonii Białystok. Jak poinformował białostocki klub - 25-latek przeniósł się na zasadzie transferu definitywnego do 1-ligowej Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.

Ekstraklasa podała terminy pierwszych marcowych meczów Jagiellonii Białystok

9.02.2023, 18:01

Z Miedzią Legnica na wyjeździe w niedzielę, 5 marca, a z Górnikiem Zabrze u siebie w sobotę, 11 marca - Jagiellonia Białystok poznała terminarz spotkań dwóch pierwszych meczów w marcu.