Radio Białystok | Sport | Bojan Nastić: Za nami ciężki mecz

Bojan Nastić: Za nami ciężki mecz

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

5.03.2023, 15:38, akt. 17:33

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 1:1 (1:1) na wyjeździe z ostatnią drużyną ekstraklasy - Miedzią Legnica. Gole strzelili: Nene i Mijusković.

Bojan Nastić, fot. Wojciech Szubzda

Bojan Nastić: Musimy szanować ten punkt

Cieszę się, że wróciłem po kontuzji. Ciężki mecz za nami. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu bardzo dobra. Straciliśmy gola po stałym fragmencie. Myślę, że druga połowa też wyglądała bardzo dobrze. Musimy szanować ten punkt. Teraz będą dwa mecze w Białymstoku - musimy zrobić wszystko, żeby zdobyć trzy punkty. Mecze na wyjeździe są dla nas ciężkie. Brakuje nam pewności siebie. Każdy z nas musi nad tym pracować

- powiedział po meczu zawodnik Jagiellonii Białystok Bojan Nastić.

Nemanja Mijuskovic: Miałem nadzieję, że powtórzy się sytuacja taka, jak w meczu z Wisłą Płock

Ta bramka dzisiaj nie wystarczyła. Miałem nadzieję, że powtórzy się sytuacja taka, jak w meczu z Wisłą Płock, że zremisowaliśmy przy końcu pierwszej połowy, w drugiej połowie ruszyliśmy mocniej i udało nam się wygrać. Ale niestety tak się dzisiaj nie stało

- powiedział po meczu zawodnik Miedzi Legnica Nemanja Mijuskovic.

Jagiellonia Białystok nie potrafiła wygrać z ostatnią w tabeli Miedzią Legnica [zdjęcia, wideo]

5.03.2023, 14:27

Martin Pospisil nie jest już zawodnikiem Jagiellonii Białystok

2.03.2023, 10:46

Jagiellonia Białystok rozwiązała umowę za porozumieniem stron z Martinem Pospisilem. Jego nowy klub to SK Sigma Ołomuniec z czeskiej ekstraklasy.

Maciej Stolarczyk: Jestem mocno rozczarowany wynikiem

24.02.2023, 20:40

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali 1:2 (1:1) z liderem ekstraklasy Rakowem Częstochowa. Żółto-czerwoni prowadzili po golu Jesusa Imaza, ale dwa kolejne gole strzelili rywale: Carlos i Petrasek.