Radio Białystok | Sport | Adrian Siemieniec: Jesteśmy rozczarowani, ale wszystko jeszcze przed nami [wideo]

Adrian Siemieniec: Jesteśmy rozczarowani, ale wszystko jeszcze przed nami [wideo]

17.02.2024, 20:55, akt. 22:35

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali pierwszy mecz w tym sezonie przed własną publicznością. W sobotnim (17.02) meczu żółto-czerwoni przegrali z Lechem Poznań 1:2 (0:2). Jagiellonia zachowała pozycję lidera, ale trzeci Lech zmniejszył stratę do Jagi tylko do dwóch punktów.

fot. Joanna Szubzda
fot. Joanna Szubzda

Adrian Siemieniec: Jesteśmy dziś rozczarowani, ale wszystko jeszcze przed nami

Zacznę od gratulacji dla Lecha, podziękowań dla kibiców za atmosferę i widowisko na trybunach oraz podziękowań dla drużyny za zaangażowanie, walkę, za to, że się nie poddali, walczyli do końca, żeby odwrócić ten mecz. I też za konsekwencję, i te emocje, tę pasję, o której sobie mówimy. Oczywiście jesteśmy dziś rozczarowani, że nie zdobyliśmy nawet punktu, ale wszystko jeszcze przed nami. Bardzo doceniamy moment, w którym jesteśmy i będziemy robić wszystko, żeby już w następnym meczu wygrać u siebie i odpowiedzieć na boisku w najlepszy możliwy sposób

- powiedział po meczu trener Jagiellonii Białystok Adrian Siemieniec.Mariusz Rumak: Dzisiaj Kolejorz odniósł dwa sukcesy

Dzisiaj Kolejorz odniósł dwa sukcesy. Pierwszy to oczywiście trzy punkty na stadionie, który w tym sezonie jeszcze nie został zdobyty i go odczarowaliśmy. Drugi to fakt, że wygraliśmy, mając na boisku pięciu wychowanków i trzech młodzieżowców. To świadczy o sposobie pracy i budowaniu zespołu w Poznaniu. W momencie, gdy masz tak wielu piłkarzy, którzy nie mogą wziąć udziału w tym meczu, nadal jesteś w stanie grać z zespołem, który z piłką gra najlepiej w Polsce.

Co do oceny meczu, zagraliśmy go prawie dokładnie tak, jak chcieliśmy. Chcieliśmy zdobyć bramkę ze stałego fragmentu i zdobyliśmy. Chcieliśmy zdobyć bramkę po kontrataku, zmieniając szybko stronę i tak zrobiliśmy. Natomiast zdecydowanie obrona musi się poprawić, ale to jest do zrobienia. Sukces dziś, to oprócz ustawienia, mentalność moich piłkarzy, to w jaki sposób odbudowywali ustawienie, walczyli o piłkę i wspierali siebie

- powiedział po meczu trener Lecha Poznań Mariusz Rumak.| red: sk

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


To ważne wydarzenie dla białostockiego klubu - Jagiellonia ma klubowy sztandar [zdjęcia, wideo]

17.02.2024, 16:41

Jagiellonia Białystok ma pierwszy w ponad 100-letniej historii klubowy sztandar. Jest w żółto-czerwonych barwach, z herbem i napisami Jagiellonia Białystok.


Jagiellonia przegrywa pierwszy raz w tym sezonie u siebie [zdjęcia]

17.02.2024, 19:34

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali pierwszy mecz w tym sezonie przed własną publicznością. W sobotnim (17.02) meczu żółto-czerwoni przegrali z Lechem Poznań 1:2 (0:2). Jagiellonia zachowała pozycję lidera, ale trzeci Lech zmniejszył stratę do Jagi tylko do dwóch punktów.


Kibice Jagiellonii Białystok obchodzą Święto Ultry [wideo]

17.02.2024, 09:08

Poświęcenie klubowego sztandaru, przemarsz kibiców ulicami Białegostoku, regionalne jedzenie na stadionie - taką oprawę miał sobotni (17.02) mecz piłkarskiej ekstraklasy Jagiellonii z Lechem Poznań. Zgodnie z kilkuletnią tradycją, w związku z pierwszym meczem u siebie w nowym roku, kibice Jagiellonii organizują Święto Ultry.

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
OiFP RESPIRO DUO, MUZYCZNE OBLICZA KOBIETY

REKLAMA
OiFP PORANEK MŁODEGO MELOMANA

REKLAMA
OiFP PAJACE / RYCERSKOŚĆ WIEŚNIACZA, R. LEONCAVALLO / P. MASCAGNI


źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok