Radio Białystok | Sport | Adrian Siemieniec: To był bardzo trudny mecz [wideo]

Adrian Siemieniec: To był bardzo trudny mecz [wideo]

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

28.02.2024, 21:30, akt. 23:32

Jagiellonia Białystok wygrała 2:1 z Koroną Kielce w meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski. Białostoczanie wygrali z rywalami dopiero po dogrywce. Decydującego gola w doliczonym czasie strzelił Pululu i zapewnił awans do półfinału rozrywek.

Adrian Siemieniec: Gratulacje dla drużyny

Gratulacje dla drużyny za to bardzo ważne zwycięstwo. Zwycięstwo, które kosztowało nas dużo serducha, dużo intensywności, dużo zaangażowania, dużo determinacji. To był bardzo trudny mecz właśnie przez tę intensywność i zaangażowanie. Jeżeli stawką jest półfinał Pucharu Polski to też nie ma co się spodziewać, że spotkanie będzie proste. Podziękowanie dla kibiców i jeszcze raz podziękowanie dla drużyny, za zwycięstwo w ostatnich minutach

- powiedział po meczu trener Jagiellonii Białystok Adrian Siemieniec.

Kamil Kuzera: Mój zespół zrobił absolutnie wszystko co w jego mocy, by przejść do następnej rundy

Są takie momenty w życiu, że jesteś na coś przygotowany, robisz wszystko, żeby osiągnąć swój cel, zostawiasz przy tym mnóstwo zdrowia, mnóstwo dobrych rzeczy, a pomimo tego przegrywasz. Oczywiście jest sportowa złość, ale chyba więcej takiego smutku. Bo dzisiaj mój zespół zrobił absolutnie wszystko co w jego mocy, by przejść do następnej rundy. Niestety tak się nie stało i musimy się z tym zmierzyć. Natomiast ja dzisiaj widziałem zespół, który był gotowy na wszystko, ale niestety się nie udało

- powiedział po meczu trener Korony Kielce Kamil Kuzera.

Bartłomiej Wdowik: Determinacją i charakterem pokazaliśmy, że jesteśmy mocni

Dziś Korona postawiła na ciężkie warunki.Jak graliśmy u nich, to oni zamknęli środek, gdzieś te nasze mocne strony próbowali detronizować. Dziś straciliśmy bramkę, ale determinacją i charakterem pokazaliśmy, że jesteśmy mocni i udało nam się zremisować. W dogrywce cierpliwie, cierpliwie i w końcu ze stałego fragmentu udało się nam strzelić. Zwyciężyliśmy. Teraz mam nadzieję, że wygramy Puchar Polski

- powiedział po meczu obrońca Jagiellonii Białystok Bartłomiej Wdowik.

Władze białostockiego stadionu miejskiego odpowiadają na krytykę stanu murawy na boisku

27.02.2024, 14:24

Zmienne warunki pogodowe panujące od listopada do stycznia, które m.in. znacznie utrudniły przeprowadzenie niezbędnych zabiegów pielęgnacyjnych, konieczność odśnieżania boiska na mecze w grudniu - tak spółka Stadion Miejski w Białymstoku tłumaczy zły stan murawy na boisku Jagiellonii.

Jesus Imaz: Mamy jeden punkt i ciągle walczymy [wideo]

24.02.2024, 18:24

Jagiellonia Białystok zremisowała 1:1 (0:1) w sobotnim (24.02) meczu z Ruchem Chorzów. Żółto-czerwoni trafili do bramki rywali w 97. minucie - w jednej z ostatnich akcji meczu. Bramkę dla Jagiellonii zdobył Jesus Imaz.

Adrian Siemieniec: To nie był najlepszy mecz w naszym wykonaniu i musimy wziąć za to odpowiedzialność [wideo]

24.02.2024, 18:12