W 9 tygodni po Podlasiu


W 9 tygodni po Podlasiu

Polskie Radio Białystok w wakacje proponuje turystom i mieszkańcom regionu niezwykły przewodnik „W 9 tygodni po Podlasiu”. 

To okazja, żeby wspólnie z Polskim Radiem Białystok oraz Marszałkiem Województwa Podlaskiego podróżować po regionie i poznać go lepiej.

Od 29 czerwca codziennie od poniedziałku do piątku nasi reporterzy opowiedzą o wybranych miejscach, atrakcjach, tajemnicach.

Odwiedzimy ciekawe miejsca, spotkamy się z interesującymi ludźmi, odkryjemy miejscowe legendy i mało znane historie. Poznamy również bogactwo kulinarne naszego regionu.


Puszcza Knyszyńska - można ją przemierzyć pieszo, rowerem, konno lub kajakiem

Białostoczanie mają ją niemal na wyciągniecie ręki i chętnie ją odwiedzają. Turyści też są zachwyceni bliskością i dostępnością Puszczy Knyszyńskiej. W tym tygodniu podpowiemy jak ciekawie spędzić w niej czas.Nadbużańska Kraina - tu nie można się nudzić

Z nami wyjazd na wakacje lub na weekend z pewnością się uda. W tym tygodniu polecamy wypoczynek w Nadbużańskiej Krainie.Narwiański Park Narodowy - gratka dla miłośników historii i smakoszy

Zachęcamy słuchaczy do odwiedzenia Narwiańskiego Parku Narodowego. W czasie pandemii to znakomite miejsce, by uniknąć tłumów, by się wyciszyć, a przy tym skorzystać z uroków przyrody.
 
Partnerem audycji jest Województwo Podlaskie
 

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK

Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

The Boars on-line w Polskim Radiu Białystok

"Ojciec Chrzestny" Mario Puzo

Pływanie na Byle Czym - Pływające co nieco

W 9 tygodni po Podlasiu

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok