Radio Białystok | Wiadomości | Nowa Fundacja w Białymstoku - "Razem Raźniej"

Nowa Fundacja w Białymstoku - "Razem Raźniej"

17.12.2016, 14:24, akt. 18:52

© Robert Kneschke - fotolia.com
© Robert Kneschke - fotolia.com

Chcą działać na rzecz osób starszych i niepełnosprawnych, a także organizować im wyjazdy, warsztaty i spotkania integracyjne.

W sobotę (17.12) w Białymstoku działalność zainaugurowała Fundacja "Razem Raźniej". "Chodzi o to, żebyśmy widzieli drugiego człowieka, pomagali sobie i z uśmiechem do siebie podchodzili" - mówi prezes Waldemar Okulus.

Jednym z pierwszych działań fundacji jest wprowadzanie Podlaskiej Karty Razem Raźniej. Uprawnia ona osoby powyżej 60. roku życia oraz niepełnosprawne do korzystania ze zniżek. W tej chwili jest 30 partnerów, którzy oferują je na usługi i towary, kolejni mają wkrótce podpisać porozumienia.

W poniedziałek (19.12) zostanie otwarty Punkt Konsultacyjny Programu Podlaska Karta Razem Raźniej. Będzie można wtedy złożyć wniosek o wydanie Karty, a następnie otrzymać kartę. Fundacja mieści się w Białymstoku w tzw. błękitnym wieżowcu przy ul. Legionowej. Można się z nią kontaktować poprzez stronę internetową fundacjarazemrazniej.pl. (ew/sk)


PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów Huawei




ZNAJDŹ NAS


















źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok