Radio Białystok | Wiadomości | Futsaliści MOKS-u Słoneczny Stok Białystok o bramkę lepsi od Piasta Gliwice - zwycięstwo na koniec rundy

Futsaliści MOKS-u Słoneczny Stok Białystok o bramkę lepsi od Piasta Gliwice - zwycięstwo na koniec rundy

autor: Marcin Mazewski

15.12.2018, 20:23, akt. 20:48

To był kolejny emocjonujący i trzymający w napięciu, aż do końcowej syreny mecz w wykonaniu MOKS-u Słoneczny Stok Białystok.

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Piast Gliwice 4:3, fot. Marcin Mazewski
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Piast Gliwice 4:3, fot. Marcin Mazewski

Futsaliści MOKS-u Słoneczny Stok Białystok o bramkę lepsi od Piasta Gliwice - zwycięstwo na koniec rundy - relacja Marcina Mazewskiego

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


Białostoczanie czterokrotnie wychodzili na prowadzenie, trzy razy zawodnicy Piasta wyrównywali, ale ostatecznie to zawodnicy MOKS-u byli o to jedno trafienie lepsi od gości. MOKS Słoneczny Stok Białystok - Piast Gliwice 4:3.

Bramki dla gospodarzy strzelali Vitalii Lisnychenko, Damian Grabowski i dwie Marcin Firańczyk. Dla klubu z Górnego Śląska trafiali - dwukrotnie Rafał Franz i Sergio Parra Bonilla. Był to ostatni mecz MOKS-u w pierwszej rundzie ekstraklasy futsalu. 

Rundę, futsaliści z Białegostoku kończą na siódmym miejscu w tabeli, z dorobkiem 15 punktów i tylko jednym oczkiem straty do szóstego Red Dragons Pniewy. 

Następny mecz gracze MOKS-u zagrają już w nowym roku - 13 stycznia przed własną publicznością - ich przeciwnikiem będzie mistrz Polski, a obecnie wicelider ekstraklasy - Rekord Bielsko-Biała.

| red: maj

ZOBACZ TEŻ:


Futsaliści MOKS-u Słoneczny Stok Białystok rozbili szczecińską Pogoń - kibice obejrzeli 12 goli

9.12.2018, 19:28

Aż dwanaście bramek obejrzeli kibice futsalu w hali VI LO w Białymstoku. MOKS Słoneczny Stok pokonał Pogoń 04 Szczecin 8:4.


MOKS Słoneczny Stok z pierwszymi ligowymi punktami

14.10.2018, 15:57

Pierwsze ligowe punkty w tym sezonie w ekstraklasie futsalu zdobyli zawodnicy MOKS-u Słoneczny Stok. Białostoczanie w sobotę (13.10) pokonali przed własną publicznością 3:1 (2:1) beniaminka ekstraklasy - Red Devils Chojnice.
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS


"Supraślańska eca-peca" Zenon Gruszewski


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok