Radio Białystok | Wiadomości | Ankieterzy sprawdzą czym mieszkańcy Łomży ogrzewają swoje domy

Ankieterzy sprawdzą czym mieszkańcy Łomży ogrzewają swoje domy

autor: Paweł Wądołowski

16.09.2020, 17:26, akt. 17:40

Na zlecenie miejskich urzędników, ankieterzy do kwietnia będą prowadzili szczegółowe badania. Będą pytali o to z jakich pieców korzystają mieszkańcy i jaka temperatura jest w ich domach - mówi Łukasz Czech z Urzędu Miasta w Łomży

źródło: stock.adobe.com
źródło: stock.adobe.com

Dane z zabudowy jednorodzinnej będą zbierane przez ankieterów, którzy od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 19:00, a w niedzielę w godzinach od 10:00 do 16:00, będą mogli odwiedzić mieszkańców. Ankieterzy nie zbierają żadnych danych osobowych, w postaci personaliów, danych teleadresowych, czy podpisów. Każdy z ankieterów będzie posiadał identyfikator z indywidualnym numerem oraz list upoważniający podpisany przez prezydenta miasta - mówi Łukasz Czech.


Jeżeli będziemy mieli wątpliwości czy faktycznie odwiedzają nas ankieterzy, możemy potwierdzić ich tożsamość, dzwoniąc np. do straży miejskiej. Ankietę można też wypełnić przez Internet - mówi Czech.


- W przypadku kiedy mieszkańcy nie zechcą z różnych powodów poświęcić czasu ankieterowi, mogą wypełnić samodzielnie ankietę. Dostępne są na oficjalnej stronie internetowej www.lomza.pl. W przypadku pytań lub problemów z wypełnieniem ankiety prosimy o kontakt z firmą przeprowadzającą inwentaryzację na terenie naszego miasta. Jej dane teleadresowe również są dostępne na oficjalnej stronie Urzędu Miejskiego - dodaje Łukasz Czech.


Po poznaniu wyników ankiety urzędnicy będą mogli lepiej realizować projekty dotyczące ochrony środowiska i czystości powietrza w Łomży.


| red: rbon

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Łomża otrzyma dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych

11.09.2020, 13:32

Dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych do czterech kolejnych inwestycji otrzyma jeszcze w tym roku Łomża.


Łomża: można zgłaszać propozycje do budżetu obywatelskiego - głosowanie w listopadzie

17.08.2020, 13:02

Mieszkańcy Łomży mogą od poniedziałku (17.08) zgłaszać propozycje do przyszłorocznego budżetu obywatelskiego. W sumie do podziału są 2 mln zł. Kategorii jest więcej niż dotąd, np. oddzielną pulę pieniędzy przeznaczono na projekty na każdym z łomżyńskich osiedli.


Mieszkańcy Łomży mogą zgłaszać propozycje ws. zagospodarowania Starego Rynku [zdjęcia]

3.08.2020, 17:03

Do połowy sierpnia mieszkańcy Łomży mogą zgłaszać propozycje dotyczące sposobów i możliwości wyeksponowania odkrytych reliktów archeologicznych na Starym Rynku. Podczas prac odkryto m.in. pozostałości po kramach kupieckich, fundamenty starego ratusza i studnie.
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Urodziny PRB

Kino "Świerkowa 1"!
źródło: twitter.com/PremierRP
KRAJ
30.09.2020, 15:53, akt. 1.10.2020, 06:46

Nowi ministrowie w rządzie Mateusza Morawieckiego
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok