Radio Białystok | Wiadomości | Adrian Siemieniec: Dziękuję całemu zespołowi [wideo]

Adrian Siemieniec: Dziękuję całemu zespołowi [wideo]

17.09.2023, 16:55, akt. 18:56

Jagiellonia Białystok po bardzo ciekawym meczu wygrała z Radomiakiem Radom 3:2. Żółto-czerwoni przegrywali 0:2, ale potrafili odwrócić wynik spotkania. Jagiellonia jest wciąż niepokonana w tym sezonie na własnym boisku.

Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom, 17.09.2023, fot. Joanna Szubzda
Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom, 17.09.2023, fot. Joanna Szubzda

Adrian Siemieniec: Mecz nie ułożył się po naszej myśl

Mecz nie ułożył się po naszej myśli, bo szybko przegrywaliśmy 0:2, ale bardzo ważne  jest, żeby dać sobie radę mentalnie w takim spotkaniu. Mieliśmy moment dekoncentracji po stracie dwóch goli i bramka na 0:3 pewnie by ten mecz zamknęła. Radomiak miał taką sytuację po kontrataku, ale nie strzelił,  za to my zdobyliśmy bramkę kontaktową, poszliśmy za ciosem. Byliśmy  konsekwentni, zmieniliśmy trochę ustawienie w ataku i potem miały  miejsce dwa kluczowe momenty, czyli tuż przed przerwą i tuż po niej.

Cieszę się, że tu byliśmy wierni temu, w jaki sposób chcemy grać: wyjść intensywnie, poszukać kolejnej bramki i iść za ciosem. W drugiej  połowie spadła nam intensywność gry, ale też po to jest drużyna, po to  zmiany, żeby dać nowy impuls, więc to zwycięstwo jest zasługą  wszystkich. Dziękuję całemu zespołowi

- powiedział po meczu trener Jagiellonii Adrian Siemieniec.


Constantin Galca: Popełniliśmy błędy

Oczekiwałem takiego spotkania - że będzie polegało na przechodzeniu z obrony do ataku i będzie dużo wolnego miejsca. Kiedy mieliśmy wolne miejsce na boisku, staraliśmy się to wykorzystać, ale potem czegoś zabrakło, popełniliśmy błędy. W naszej drużynie brakowało mi charakteru i osobowości na  boisku,  żebyśmy grali z większym zaangażowaniem. Zabrakło też sprytu w  grze, czyli grania tego, co chcieliśmy, zanim straciliśmy drugą bramkę,  a na  początku drugiej połowy - trzecią. Z całym szacunkiem dla Jagiellonii,  ale to był mecz, który powinniśmy łatwo wygrać, a tak się  nie stało

- - powiedział po meczu trener Radomiaka Constantin Galca.


źródło: PAP | red: mag

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Jagiellonia wciąż niepokonana przed własną publicznością [zdjęcia, wideo]

17.09.2023, 14:37

Jagiellonia Białystok po bardzo ciekawym meczu wygrała z Radomiakiem Radom 3:2. Żółto-czerwoni przegrywali 0:2, ale potrafili odwrócić wynik spotkania. Jagiellonia jest wciąż niepokonana w tym sezonie na własnym boisku.


Piłkarze Jagiellonii Białystok znów będą trenować na boisku pod balonem

12.09.2023, 19:44

W ośrodku treningowym Jagiellonii Białystok znowu będzie hala pneumatyczna umożliwiająca treningi zimą. Pomoc w odbudowie zadeklarował polski rząd, który z rezerwy budżetowej przeznaczy na ten cel blisko 2,5 mln zł.


Francuski pomocnik Nguiamba ponownie w Jagiellonii

11.09.2023, 17:46

Francuski środkowy pomocnik Aurelien Nguiamba podpisał w poniedziałek (11.09) dwuletni kontrakt z Jagiellonią - poinformował białostocki klub. Nguiamba występował już w tym zespole wiosną tego roku, wówczas jako piłkarz wypożyczony z włoskiej Spezii.

ZNAJDŹ NAS

PNBC

50 lat przy Świerkowej

Podlaskie nas rusza - Ruszamy w Podlaskie!Lotto Netta Cup 2024, fot. Karol Prymaka
REGION
20.07.2024, 09:57, akt. 21.07.2024, 18:51

Zawody w skokach na nartach wodnych Lotto Netta Cup

źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok