Radio Białystok | Wiadomości Studio Suwałki | O anatomii kobiety zamiast o fizyce - felieton Tomasza Kubaszewskiego

O anatomii kobiety zamiast o fizyce - felieton Tomasza Kubaszewskiego

autor: Tomasz Kubaszewski

16.05.2022, 12:07, akt. 12:20

W augustowskiej szkole podstawowej dzieci z klas IV-VIII obowiązkowo musiały obejrzeć filmiki m.in. o budowie łechtaczki, o masturbacji, a być może także - przynajmniej takie wrażenie odnieśli niektórzy rodzice - propagujące aborcję.

fotolia.com
fotolia.com

O anatomii kobiety zamiast o fizyce - felieton Tomasza Kubaszewskiego

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


Zdaniem kuratorium oświaty, nie było tam żadnych wartościowych edukacyjnych treści. A wszystko odbywało się na lekcjach języka polskiego, geografii, czy fizyki.

Żeby tego było mało, to nikt rodziców o zgodę na przekazywanie tego typu treści ich pociechom nie zapytał. A powinien. Nawet w myśl obowiązujących obecnie, bardzo liberalnych przepisów - przynajmniej radę rodziców.

Dyrekcja szkoły zapewnia, że szczegółów nie znała. No jeżeli dyrekcja nie wie, co dzieje się w jej placówce, to tylko pogratulować. I dyrekcji, i organowi prowadzącemu, czyli augustowskiemu urzędowi miejskiemu.   

W tej sprawie jest ponoć jakieś drugie dno, czyli lewacko nastawieni do rzeczywistości pracownicy szkoły, którzy pewne treści próbują przemycać, ale to tylko jeszcze tę dyrekcję i ten organ prowadzący pogrąża. 

Bardzo jestem ciekaw, co z tą sprawą będzie działo się dalej. Bo kuratoryjna kontrola się zakończyła, wydano jakieś zalecenia, ale konsekwencji nikt nie wyciągnął. Czyli - Polacy nic się nie stało? 

To oczywiście normalne, że zamiast polskiego uczy się technik masturbacji, a zamiast fizyki opowiada o szczegółach anatomii kobiety. No, rodzice, jak chcą, to niech posyłają swoje dzieci do takich szkół. Przynajmniej jest gwarancja, że córka czy syn od mamusi czy tatusia mądrzejsi nie będą. 

| red: mik
ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
OiFP RESPIRO DUO, MUZYCZNE OBLICZA KOBIETY

REKLAMA
OiFP PORANEK MŁODEGO MELOMANA

REKLAMA
OiFP PAJACE / RYCERSKOŚĆ WIEŚNIACZA, R. LEONCAVALLO / P. MASCAGNI


źródło - teatr-akcje.pl
9.04.2024, 05:42, akt. 14.04.2024, 13:13

Do Suwałk powrócą Teatr-Akcje


źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok