Radio Białystok | Wiadomości Studio Suwałki | Ślepsk Malow Suwałki pokonał Barkom-Każany Lwów

Ślepsk Malow Suwałki pokonał Barkom-Każany Lwów

autor: Tomasz Kubaszewski

23.10.2022, 16:58, akt. 17:03

Na 6 miejsce w tabeli PlusLigi awansował Ślepsk Malow po zwycięstwie w wyjazdowym spotkaniu z Barkomem Lwów 3:1.

Największe problemy suwalczanie mieli w pierwszym secie, którego przegrali do 20. Wyrównana walka toczyła się jeszcze w drugiej partii, wygranej przez Ślepsk do 22. Potem to już był tylko spacerek i sety wygrane do 18 oraz do 16.

MVP spotkania został Bartosz Filipiak. On też zdobył najwięcej punktów dla suwalczan - 21.

| red: mik

Podczas sobotniego meczu z Projektem Warszawa libero Ślepska Malowu Mateusz Czunkiewicz nagle zszedł z boiska, wyraźnie kulejąc. Po pewnym czasie wrócił do gry, ale co chwila schodził z parkietu.

Ślepsk Malow Suwałki pokonał Projekt Warszawa 3:1

15.10.2022, 22:59

Suwalczanie wygrali w setach 25:22, 27:29, 25:20 i 31:29.

30.04.2024, 09:25, akt. 09:30