Starsabout przedpremierowo z płytą "Longing For Home" !pod powierzchnią!

11 października 2017

Starsabout, fot. Andrzej Bajguz
Starsabout, fot. Andrzej Bajguz

11.10.2017 g.20 Starsabout przedpremierowo z płytą "Longing For Home" !pod powierzchnią!

W czasie słuchania ich muzyki, ludzie mogliby nie istnieć. Zanim ukaże się nowiuśka płyta białostockiego zespołu Starsabout "Longing For Home", posłuchamy jej przedpremierowo !pod powierzchnią! :) Czy występ na Halfway Festival/W Połowie Drogi ich uskrzydlił, co dalej po tak dobrych recenzjach fanów z Polski, Niemiec czy... Chile?


Prowadzący:

Andrzej Bajguz
Wojciech Kujałowicz
Miłka Malzahn


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

E jak electro - z Dtekk'iem o electro !pod powierzchnią!

Czy alfabet nie zaczyna się od "E"? :)
Jędrzej Dondziło Dtekk opowie wszystko co wie o historii, klasyce i współczesnych trendach w electro. Zapraszam na pierwszą radiową odsłonę muzycznych prezentacji słownika Up To Date Festival !pod powierzchnią!Gaika z Londynu&Mifi z Bstoku !pod powierzchnią!

Artysta o jamajsko–grenlandzkich korzeniach Gaika ("basowe produkcje z jamajskimi harmoniami, teksańską rytmiką i bristolskimi efektami") oraz dub/chill/goa/etnowy Hubert Mifi z Białegostoku dziś !pod powierzchnią! Ci artyści wystąpili na festiwalu Żubroffka - wywiady z nimi w ramach warsztatów radiowych przeprowadziła Martyna Czygier.8. solowy album Macieja Sochonia aka Seasonal "Silent Sacrifice” !pod powierzchnią!

8 solowych albumów + kooperacje i teraz „największa rzecz w moim życiu”, czyli płyta „Silent Sacrifice”. Zapraszam na przedpremierowy odsłuch i rozmowę z białostockim twórcą Maciejem Sochoniem, czyli Seasonalem."Re:akcja mazowiecka" Kapeli ze Wsi Warszawa, Maciej Szajkowski !pod powierzchnią!

Co łączy folk polski, afrykański i np. bałkański? Opowiada o tym Maciej Szajkowski przy okazji nowej płyty Kapeli ze Wsi Warszawa "re:akcja mazowiecka". Rozmowa - podczas Festiwalu "Z Wiejskiego Podwórza" w Czeremsze.Podlaskie podsumowanie muzyczne 2017 cz. 2 i najlepszy wykonawca 2017

Jaki podlaski zespół/twórca muzyczny to numer 1 roku 2017?
Zebrałem opinie wielu muzyków i dziś wyniki !pod powierzchnią! i ostatnia 3-godzinna część podsumowania minionego roku, a jest tego sporo… 35 stron A4 :)
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok