Radio Białystok | Galerie | Pierwszy #PodlaskiDudaTweetUp - gościem specjalnym marszałek Sejmu Elżbieta Witek [zdjęcia]

Pierwszy #PodlaskiDudaTweetUp - gościem specjalnym marszałek Sejmu Elżbieta Witek [zdjęcia]

autor: Robert Bońkowski

24.06.2020, 23:55, akt. 25.06.2020, 00:14

Było to pierwsze spotkanie z tej serii w Podlaskiem. Wzięli w nim udział użytkownicy portalu Twitter z województwa Podlaskiego. Spotkanie zainicjował m.in. marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki. Gościem specjalnym była marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

Pierwszy #PodlaskiDudaTweetUp - fot. Robert Bońkowski
Pierwszy #PodlaskiDudaTweetUp - fot. Robert Bońkowski

Marszałek Artur Kosicki powiedział Polskiemu Radiu Białystok, że spotkania sympatyków prezydenta Andrzeja Dudy, a zarazem użytkowników portalu Twitter były już w czasie kampanii prezydenckiej pięć lat temu, jednak po czasie "zanikły".


- Postanowiliśmy kilka dni, przed wyborami, zaprosić "twitterowiczów" z województwa Podlaskiego na spotkanie. Chcieliśmy się bliżej poznać i porozmawiać twarzą w twarz. To pierwsze spotkanie z tej serii w naszym regionie - przyznał marszałek Artur Kosicki.


Gościem specjalnym spotkania była marszałek Sejmu Elżbieta Witek, która wizytowała woj. podlaskie. W trakcie krótkiej przemowy podkreśliła kluczową rolę kampanii wyborczej w Internecie. Poprosiła obecnych, by tweetowali i dyskutowali z innymi. Zwróciła uwagę na hejt w sieci. Marszałek Witek poprosiła o zachowani kultury wypowiedzi.
| red: rbon

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę tzw. Tarczę antykryzysową 4.0

23.06.2020, 15:51

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę tzw. Tarczę antykryzysową 4.0 - poinformowało we wtorek (23.06) biuro prasowe Kancelarii Prezydenta RP. Ustawa wprowadza m.in. dopłaty do kredytów dla firm znajdujących się w trudnej sytuacji z powodu pandemii.


Dariusz Piontkowski: wybór Andrzeja Dudy na prezydenta gwarantuje kontynuowanie reform

21.06.2020, 17:01

Minister edukacji i szef podlaskich struktur PiS Dariusz Piontkowski przekonywał w niedzielę (21.06) w Hajnówce, że głosowanie w najbliższych wyborach na obecnego prezydenta Andrzeja Dudę gwarantuje kontynuowanie reform, modernizowanie kraju i podejmowanie działań na rzecz Polaków.


Prezydent podpisał ustawę o dodatku solidarnościowym

20.06.2020, 16:43

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o dodatku solidarnościowym przyznawanym w celu przeciwdziałania negatywnym skutkom COVID-19 - poinformowało w sobotę biuro prasowe Kancelarii Prezydenta RP. Dodatek solidarnościowy będzie przysługiwał w wysokości 1400 zł za miesiąc kalendarzowy.


Andrzej Duda w Podlaskiem: proszę byście mi zaufali i powierzyli prowadzenie polskich spraw [zdjęcia]

20.06.2020, 12:56

Te wybory będą decydowały o Polsce na następne lata; proszę byście mi zaufali jeszcze raz i powierzyli prowadzenie polskich spraw - mówił w sobotę (20.06) prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Grajewa. Tego dnia odwiedza także inne podlaskie miasta.
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Historia złotego

Podaruj gwiazdkę polskim dzieciom na Białorusi

„Baśń o wężowym sercu albo wtóre słowo o Jakóbie Szeli” Radek Rak

"Lalka" Bolesław Prus

Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok