Radio Białystok | Nasze akcje | Koncerty Live | Julia Kuzyka - laureatka Niebieskiego Mikrofonu na scenie Studia Rembrandt [zdjęcia, wideo]

Julia Kuzyka - laureatka Niebieskiego Mikrofonu na scenie Studia Rembrandt [zdjęcia, wideo]

9.06.2023, 09:31, akt. 22:03

Połączenie jazzu, bluesa i muzyki alternatywnej zamknięte w dziewięciu utworach - to pierwsza solowa płyta Julii Kuzyki, którą laureatka Niebieskiego Mikrofonu 2021 zaprezentowała na scenie naszego radiowego Studia Rembrandt.


Julia Kuzyka na scenie Studia Rembrandt, fot. Sylwia Krassowska
Julia Kuzyka na scenie Studia Rembrandt, fot. Sylwia Krassowska

Wszystkie utwory na płycie "blue memories" to autorskie kompozycje i teksty Julii Kuzyki. Oprawione zostały w piękne aranżacje Marcina Nagnajewicza, wybitnego białostockiego instrumentalisty i kompozytora. Premierowo białostoczanie mogli usłyszeć w Nie Teatrze 14 maja.Julia Kuzyka jest z wykształcenia aktorką teatru muzycznego, z zamiłowania studentką filologii polskiej. W sztuce muzycznej niezwykle wielką wagę przywiązuje do słowa. Sama pisze teksty, pisze także muzykę. W 2021 roku została podwójną laureatką Niebieskiego Mikrofonu - muzycznej nagrody Polskiego Radia Białystok (nagroda słuchaczy i nagroda za debiut). A ponad wszystko uwielbia dzielić się swoją wiedzą z innymi, prowadząc zajęcia i warsztaty wokalne. Na koncercie w Polskim Radiu Białystok usłyszymy wszystkie utwory z płyty "blue memories". Julia wystąpi z towarzyszeniem zespołu:  Marcin Nagnajewicz — aranżacje, instrumenty klawiszowe, Piotr Skórka — gitara basowa, Kamil Skorupski — saksofon, instrumenty klawiszowe, Marcin Jadczak — perkusja.| red: ad, skZOBACZ TEŻ:


Koncert zespołu Waterside w Polskim Radiu Białystok [zdjęcia, wideo]

Niedzielny wieczór (19.03) w Polskim Radiu Białystok upłynął pod znakiem rockowych brzmień. Na scenie Studia Rembrandt wystąpił zespół Waterside.


Jazzowy duet w Studiu Rembrandt na urodziny Radia Białystok [zdjęcia]

To był wyjątkowy muzyczny wieczór. W niedzielę (2.10) na scenie Studia Rembrandt wystąpili Stan Breckenridge i Klaudia Kowalik. Można było usłyszeć sporą dawkę jazzu w polsko-amerykańskim wydaniu - a wszystko z okazji 78. urodzin Polskiego Radia Białystok.


Seasonal na żywo w Polskim Radiu Białystok

W niedzielę, 15 maja na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpi laureat ostatniej edycji Niebieskiego Mikrofonu - Seasonal. Początek transmisji live na naszej antenie oraz video na naszym redakcyjnym Facebooku oraz kanale YouTube o godz. 18.05.

REKLAMA
NieTeatr RENATA PRZEMYK KWARTET

REKLAMA
OiFP - Broadway

Piosenki Łucji Prus w radiowym studiu


Piosenki Łucji Prus będzie można usłyszeć na scenie radiowego Studia Rembrandt w najbliższą niedzielę, 18 czerwca. Początek koncertu, a także naszej radiowej i internetowej transmisji o godz. 18.


Julia Kuzyka - laureatka Niebieskiego Mikrofonu na scenie Studia Rembrandt [zdjęcia, wideo]


Połączenie jazzu, bluesa i muzyki alternatywnej zamknięte w dziewięciu utworach - to pierwsza solowa płyta Julii Kuzyki, którą laureatka Niebieskiego Mikrofonu 2021 zaprezentowała na scenie naszego radiowego Studia Rembrandt.


Tomasz Witek Band, czyli wieczór ze standardami


Niedzielny wieczór z Radiem Białystok będzie pełen rozrywkowych i jazzowych standardów, bo w radiowym Studiu Rembrandt wystąpi białostocka formacja Tomasz Witek Band. Początek koncertu oraz naszej transmisji na antenie oraz na Facebooku i kanale YouTube - 23 kwietnia o godz. 18.


Białostocki zespół Waterside na żywo w Studiu Rembrandt


To będzie rockowy wieczór w Radiu Białystok - w niedzielę, 19 marca o godz. 18 sceną Studia Rembrandt zawładnie białostocki zespół Waterside.


Studio Poezja z Sokółki musicalowo


To będzie muzyczna podróż przez światowe przeboje, przede wszystkim z musicalu "Ghost", a wszystko w wykonaniu młodych ludzi ze Studia Poezja z Sokółki. Początek koncertu i naszej transmisji - również na kanałach Facebook i YouTube - w niedzielę, 15 stycznia, o godz. 18.05.
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok