Podarunek - ważna część podziękowań dla rodziców na weselu

[Artykuł sponsorowany]

1.12.2021, 08:50, akt. 09:57


Podarunek - ważna część podziękowań dla rodziców na weselu
Podarunek - ważna część podziękowań dla rodziców na weselu

Podarunek - ważna część podziękowań dla rodziców na weselu

Przygotowując wesele, podziękowania dla rodziców umieszczacie zapewne na górze listy priorytetów. To przecież pełen symboliki moment wyrażenia wdzięczności za miłość okazywaną przez tyle lat. Jaki prezent na tę okazję wybrać?

Ślubne podziękowania dla rodziców – czy konieczne?

Rodzice i teściowie wam tego nie powiedzą, ale gdzieś w głębi serca na pewno pragną uwagi z waszej strony podczas wesela. Świetnym pomysłem, by zwieńczyć wspaniały wspólnie spędzony czas, jest prezent dla rodziców na ślubie. Oczywiście nigdzie nie spotkacie się z przymusowym obowiązkiem wręczania takiego upominku. Ale czy wy sami nie spodziewacie się prezentów od gości? Rodzice pragną od was tego samego.

Prezent dla rodziców na podziękowania – jaki wybrać?

Dobrze wiecie, że podziękowania dla rodziców to nie tylko miłe słowa, które pieczołowicie układaliście na tygodnie przed uroczystością. Ślubne podziękowania dla rodziców są zwieńczone drobnym (lub niekoniecznie) upominkiem. Prezent dla rodziców na ślubie nie ma wymiaru materialnego – jego charakter jest czysto symboliczny. Aby prezent dla rodziców na podziękowania w czasie wesela był idealny, zapoznajcie się z propozycjami widocznymi np. w artMA: https://artma-zaproszenia.pl/kategoria/dodatki-weselne/podziekowania-dla-rodzicow/. Tam znajdziecie mnóstwo projektów – od klasycznych przez nowoczesne, po oryginalne i humorystyczne.

Podziękowanie dla rodziców - drzewko 

Wybierzcie prezent dla rodziców na lata

To bez wątpienia świetny pomysł, który wciela w życie niejedna para młoda. Dlaczego? Trwały prezent jest jak fotografia – nabiera znaczenia wraz z upływem lat. Kwiaty, czekoladki czy kosze owoców mogą być piękne i niezwykle trafione, ale uciecha z nich zniknie niedługo po uroczystości. Mogą za to stanowić świetny dodatek do głównego podarunku. Takim jest np. dedykowany i unikalny prezent w postaci dedykacji ze zdjęciem. Co powiecie na małą prezentację?

Taka urocza ramka z wybranym przez was tekstem będzie niezwykle uczuciowym nawiązaniem do wszystkich przeżytych w domu lat. Przypomni najlepsze chwile, które chcecie pielęgnować. I będzie pięknym symbolem miłości, którą chcecie udowodnić rodzicom właśnie w tym szczególnym dla was wszystkich dniu.

 

Prezent dostosowany do rodziców

Dlaczego niektóre prezenty nie są udane? Bo podczas wyboru preferencje obdarowanej osoby nie były brane pod uwagę. Dlatego zapytajcie samych siebie – co lubią nasi rodzice? Wybierzcie taki styl, który spodoba się im pod każdym względem. Czasem wystarczy spojrzeć na to, czym się otaczają. Sami przecież znacie ich najlepiej, dlatego nie powinno być większego problemu ze skompletowaniem całego zestawu upominków dla waszych najbliższych. Prezentem, który będzie dumą dla rodziców, będzie np. taki wspaniały dyplom:

 

Dyplom jako podziękowanie dla rodziców 

   

Jak zorganizować podziękowania ślubne dla rodziców?

 Bardzo popularną formą podziękowań jest multimedialna prezentacja w formie filmu. Możecie zagrać w nim główne role, sami wcielając się w waszych rodziców. Oczywiście musicie mocno przemyśleć taki sposób podziękowań, by nie urazić w żaden sposób rodziców. Nieodłącznie modnym prezentem jest historia waszego dzieciństwa i miłości ukazana w chronologicznie zestawionym albumie ze zdjęciami. Jeszcze inny wspaniały pomysł to… drzewo. Tak, dobrze przeczytaliście. Jeśli rodzice mogą pozwolić sobie na wsadzenie przy domu drzewa, będzie ono genialnym symbolem waszej nowej rodziny.

 Tego wszystkiego nie traktujcie jednak jako głównego dania – podziękowania dla rodziców mają smak tylko w zestawieniu wszystkich tych elementów w jedną całość. Prezenty dla najbliższych wręczane podczas wesela będzie pięknym ukłonem w stronę wysiłku, jaki włożyli w wychowanie was i zapewnienie wam najlepszej drogi życiowej. 
 

REKLAMA
NIETEATR AN ACT OF GOD

REKLAMA
OiFP SCHÖNBERG | BRAHMS | CHOPIN | BEETHOVEN | RECITAL FORTEPIANOWY

REKLAMA
OiFP Gala sylwestrowa

źródło: www.radio.bialystok.pl​

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok