Jaki abonament telefoniczny do 20 zł?

[Artykuł sponsorowany]

24.03.2023, 18:46, akt. 27.03.2023, 10:23


Jaki abonament telefoniczny do 20 zł?
Jaki abonament telefoniczny do 20 zł?

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć najtańszy abonament telefoniczny? Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych opcji, oferowanych przez różnych operatorów. Jeśli jednak zależy Ci na doskonałym połączeniu opłacalności z niskim abonamentem, warto zainteresować się tym, co może zaproponować sieć Otvarta. Operator zapewnia dostęp do wygodnych, nowoczesnych rozwiązań w dobrej cenie, takich jak internet 5G, karta eSIM czy stały adres IP w ramach połączenia mobilnego.

Najtańszy abonament komórkowy w sieci Otvarta

Jeśli interesuje Cię tani abonament, z pewnością warto zapoznać się z propozycjami sieci Otvarta. Operator zapewnia m.in. najtańszy abonament na rynku, który jest dostępny już od 9,99 zł miesięcznie. To jednak dopiero jedna część ich oferty – operator udostępnia również inne atrakcyjne pakiety, które wciąż mieszczą się poniżej progu 20 zł miesięcznie. W tej cenie dostępne są trzy wersje abonamentu:

  • za 9,99 zł – 2 GB miesięcznie, bez limitu rozmów w ramach sieci;
  • za 14,99 zł miesięcznie – abonament zapewniający już aż 11 GB transferu, a także nielimitowane rozmowy do wszystkich operatorów;
  • za 18,99 zł miesięcznie – aż 21 GB gwarantowane przez szybki internet mobilny, bez limitu rozmów oraz SMS-ów.

Wszystkie oferty sieci Otvarta dostępne są w formie umowy bezterminowej, która zapewnia pełną elastyczność w korzystaniu z usług sieci. Co więcej, w każdej z nich można bezproblemowo korzystać z sieci 5G, która obejmuje zasięgiem już niemal całą Polskę. Warto podkreślić, że usługi tej firmy dostępne są jedynie w formie abonamentu – nie oferują oni rozwiązań takich jak telefon na kartę. Abonament to liczne korzyści w stosunku do takiej opcji: przede wszystkim nie trzeba martwić się o to, że zakupiony pakiet internetowy nagle się skończy, a do tego można liczyć na lepsze warunki pakietów rozmów i SMS-ów.

Internet mobilny 5G za mniej niż 20 zł miesięcznie

Technologia 5G to piąta generacja łączności mobilnej, która ewoluowała z sieci 4G, realizowanej najczęściej w standardzie LTE. Dlaczego internet mobilny 5G cieszy się tak dużą popularnością? Kluczowe znaczenie ma przede wszystkim znacznie większa dostępność sieci. Dzięki 5G możliwe jest sprawne obsłużenie bardzo dużej liczby urządzeń w jednym miejscu, co przekłada się na lepszy standard połączenia w zatłoczonych miejscach. Wśród innych ważnych zalet internetu 5G znajdują się ogromna szybkość przesyłu danych, stabilność połączenia i niskie opóźnienia. Wszystko to sprawia, że jest to znacznie korzystniejszy wybór niż internet LTE.

Sieć Otvarta jest jednym z pierwszych operatorów w Polsce, który wprowadził do swojej oferty technologię 5G. Wybierając abonament telefoniczny w sieci Otvarta, można liczyć na stały dostęp do najnowszych rozwiązań telekomunikacyjnych. Co ważne, operator nieustannie rozwija zasięg 5G – to rozwiązanie, z którego już teraz można skorzystać nie tylko w największych miastach, lecz także w mniejszych miejscowościach. Decydując się na zakup abonamentu i przeniesienie numeru do sieci Otvarta, można korzystać z łączności 5G już od samego początku nawet w przypadku najtańszych pakietów.

Jakie telefony obsługują sieć 5G?

Internet 5G jest dostępny w Polsce od 2020 roku. Od tego czasu sieć komórkowa piątej generacji znacznie się rozwinęła, co wiąże się także ze wzrostem dostępności tego rozwiązania w smartfonach i innych urządzeniach. Aktualnie większość nowych modeli obsługuje ten sposób łączności. Jeśli zależy Ci na korzystaniu z możliwości 5G, warto przed zakupem urządzenia sprawdzić wsparcie dla piątej generacji telefonii komórkowej. Dodatkowo informacje na ten temat są dostępne w ustawieniach telefonu, w zakładce „Sieci komórkowe”.

Karta eSIM – nowoczesne rozwiązania dostępne w sieci Otvarta

Sieć Otvarta nieustannie śledzi najnowsze trendy, aby móc jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby użytkowników. W ramach usług Otvarta można skorzystać m.in. z karty eSIM, która jest wirtualnym odpowiednikiem fizycznej karty SIM. To wygodne, nowoczesne rozwiązanie wprowadzane przez coraz większą liczbę producentów smartfonów. Jednym z nich jest Apple – gigant z Cupertino już zapowiedział, że przyszłe modele iPhone’ów będą obsługiwać wyłącznie eSIM. Wirtualna karta to gwarancja znacznie większego komfortu i swobody użytkowania, a także łatwiejszej aktywacji oferty. Wśród innych nowoczesnych rozwiązań dostępnych w ramach usług sieci Otvarta znajduje się również stały adres IP podczas korzystania z internetu mobilnego. Jest to szczególnie przydatna opcja do obsługi urządzeń domowych lub monitorujących – dzięki temu można zagwarantować bezproblemowe funkcjonowanie sprzętu i możliwość łączenia z dowolnego miejsca.

Najtańszy abonament bez telefonu

Oferty sieci Otvarta są dostępne bez urządzeń, co pozwala klientom zaoszczędzić jeszcze więcej. Dzięki temu można nadal korzystać z posiadanego sprzętu lub zakupić smartfona na korzystniejszych warunkach w standardowym sklepie z elektroniką. W efekcie można liczyć na jeszcze niższe koszty niż w przypadku standardowej oferty, która łączy abonament telefoniczny z ratami za urządzenie.

Otvarta – najtańszy operator telefonii komórkowej

Propozycje Otvarta skupiają się na połączeniu wysokiego standardu usług z atrakcyjnymi cenami. Z tego względu, szukając abonamentu w kwocie poniżej 20 zł, zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą tej firmy. Dlaczego warto postawić właśnie na sieć Otvarta? To m.in. wieloletnie doświadczenie – choć rozwiązania dla klientów indywidualnych są dostępne od 2018 roku, firma działa na rynku telekomunikacyjnym już od 2004. Do tego warto zaznaczyć szeroki wybór różnorodnych pakietów oraz możliwość dopasowania taryfy do indywidualnych potrzeb. Wszystko to sprawia, że sieć Otvarta zajmuje czołowe miejsca w rankingach i porównywarkach ofert, co potwierdza zadowolenie klientów.


 
 

REKLAMA
OiFP BRZYDKI KACZOREK

REKLAMA
OiFP PAJACE / RYCERSKOŚĆ WIEŚNIACZA, R. LEONCAVALLO / P. MASCAGNI

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024

REKLAMA
STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO OIFP

REKLAMA
CARMINA BURANA KONCERT ORATORYJNY OIFP

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego

źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok