Starsabout przedpremierowo z płytą "Longing For Home" !pod powierzchnią!

11 października 2017

Starsabout, fot. Andrzej Bajguz
Starsabout, fot. Andrzej Bajguz

11.10.2017 g.20 Starsabout przedpremierowo z płytą "Longing For Home" !pod powierzchnią!

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


W czasie słuchania ich muzyki, ludzie mogliby nie istnieć. Zanim ukaże się nowiuśka płyta białostockiego zespołu Starsabout "Longing For Home", posłuchamy jej przedpremierowo !pod powierzchnią! :) Czy występ na Halfway Festival/W Połowie Drogi ich uskrzydlił, co dalej po tak dobrych recenzjach fanów z Polski, Niemiec czy... Chile?


Prowadzący:

Andrzej Bajguz
Wojciech Kujałowicz
Miłka Malzahn


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Seasonal z nowa płytą "Heading Nowhere" !pod powierzchnią!

Nagrał prawie 10 albumów, ale czy dopiero po występie na białostockim Festiwalu Halfway i pewnych inspiracjach z życia prywatnego stworzył ten najlepszy (na pewno taki jest 1 utwór!), najdojrzalszy? Tuż przed końcem prac nad nową płytą "Heading Nowhere" (czy oby na pewno nowhere? ;) zejdzie !pod powierzchnię! białostocki artysta Maciej Sochoń aka SeasonalZubroffka 2018 !pod powierzchnią!

Jeden to Żubr, drugi to Offka, ale nigdy nie wiem który jest który :) Maciej Rant i Krzysztof Sienkiewicz otwierają nam Okno na wschód, a właściwie na Cały ten świat i Na skraju, choć !pod powierzchnią! zrobią dziś BOK-owską muzyczną masakrę piłą mechaniczną przy okazji 13.edycji Zubroffka Short Film Festival.25-lecie Czeremszyny !pod powierzchnią!

Podobno 25 lat to okres kiedy nasze mięśnie zaczynają mieć największą masę - to apogeum sił fizycznych. Czeremszyna pręży muskuły i bez koksu świętuje swoje ćwierćwiecze. Jak? koncertami i nową płytą – posłuchamy jej dziś !pod powierzchnią! z Barbarą Kuzub-Samosiuk i Mirosławem SamosiukiemWiolonczelistka Resina !pod powierzchnią!

Czy popełniamy te same błędy, co nasi przodkowie? O pamiętaniu, zapominaniu i niepamięci związanej z rodzinnymi historiami z czasów wojny oraz jak muzyka potrafi to wyzwalać porozmawiamy z Resiną, która zagrała na Up To Date Festival.
Czy ta sensualna wiolonczelistka intelektualistka gra naturę? Jak natura wiolonczeli współgra z naturą Resiny i jakie to uczucie, gdy...Kulturoznawca Wojciech Siwak i utwory o Polsce !pod powierzchnią!

Do tej pory o Polsce poprzez piosenki opowiadali białostoccy historycy, filozofowie, socjologowie, teraz - tuż przed 11 listopada - czas na kulturoznawcę i muzyka. Dr Wojciech Siwak z Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB zaprezentuje utwory, które komentują współczesną i dawną Polskę.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok