Radio Białystok | Sport | Bartosz Bida: Najważniejsze, że nie przegraliśmy tego meczu

Bartosz Bida: Najważniejsze, że nie przegraliśmy tego meczu

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

30.10.2021, 23:35, akt. 31.10.2021, 00:19

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 3:3 (0:2) ligowe spotkanie z Piastem Gliwice. Sędzia Tomasz Musiał nie uznał dwóch goli Jagiellonii, mimo to, żółto-czerwoni zremisowali z Piastem. Jagiellonia Białystok kilkanaście ostatnich minut grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla Błażeja Augustyna.

Bartosz Bida: Cieszę się ze strzelonej bramki

Szalony mecz, ale w konsekwencji musimy być zadowoleni, bo graliśmy w dziesięciu. To cenny punkt. Od początku graliśmy o trzy, ale najważniejsze, że nie przegraliśmy tego meczu i cieszę się ze strzelonej bramki.

- powiedział po meczu napastnik Jagiellonii Bartosz Bida.

Fedor Cernych: To było emocjonalne spotkanie

To było emocjonalne spotkanie. Szkoda tej nietrafionej bramki. Dobrze, że w ostatniej chwili uratowaliśmy punkt. W wieku 30 lat pierwszy raz uderzyłem z rzutu karnego i strzeliłem. Fajne uczucie.

- powiedział po meczu pomocnik Jagiellonii Fedor Cernych.

| red: mag, wsz

Szalony mecz w Białymstoku - karne, nieuznane gole i remis Jagiellonii z Piastem Gliwice [zdjęcia]

30.10.2021, 22:07

Jagiellonia Białystok zagra z Wisłą Kraków 20 listopada

27.10.2021, 07:54

Znamy terminarz 15. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Jagiellonia Białystok zagra przed własną publicznością z Wisłą Kraków w sobotę (20.11) o 15:00. Spotkanie będziemy relacjonować na naszej antenie.