Radio Białystok | Sport | Problemy Jagiellonii Białystok z dostępem do konta na Facebooku

Problemy Jagiellonii Białystok z dostępem do konta na Facebooku

12.10.2022, 10:30, akt. 11:54

Z Facebooka zniknęło oficjalne konto Jagiellonii Białystok. Wcześniej, ku zdziwieniu kibiców, pojawiło się na nim zdjęcie profilowe młodej kobiety.

Jak poinformował klub, od kilku dni są problemy z dostępem do konta na Facebooku. Zamiast herbu Jagi kibiców witała twarz nieznanej kobiety, a w miejsce wpisów o meczach widniały reklamy podejrzanych produktów prestiżowej marki modowej.

Jak informuje klub na Twitterze - firma obsługująca konto pracuje nad przywróceniem kontroli nad kontem.

Tymczasem kibice Jagi informacji dotyczących klubu mogą szukać na stronie internetowej i Twitterze.

| red: maj, sk

Wielka sensacja w meczu 1/16 Pucharu Polski. 3-ligowa Lechia Zielona Góra wygrała z ekstraklasową Jagiellonią Białystok 3:1 (2:1). Żółto-czerwoni odpadli z pucharowych rozgrywek.

Maciej Stolarczyk: trzeba uszanować ten rezultat, choć apetyty mieliśmy dużo większe

7.10.2022, 23:32

Piłkarze Jagiellonii Białystok podwyższyli do ośmiu serię meczów ligowych bez porażki. W piątkowy (7.10) wieczór zremisowali z Wisłą Płock 1:1. Gola dla gości w pierwszej połowie strzelił Davo, a po przerwie wyrównał Jesus Imaz.