Radio Białystok | Sport | Maciej Stolarczyk: Jesteśmy rozczarowani tym meczem

Maciej Stolarczyk: Jesteśmy rozczarowani tym meczem

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

12.10.2022, 17:15, akt. 17:46

Wielka sensacja w meczu 1/16 Pucharu Polski. 3-ligowa Lechia Zielona Góra wygrała z ekstraklasową Jagiellonią Białystok 3:1 (2:1). Żółto-czerwoni odpadli z pucharowych rozgrywek.

Maciej Stolarczyk: Przewidzieliśmy inny scenariusz

Gratuluję zespołowi gospodarzy, bo na pewno taki rezultat, to rezultat z którego na pewno zespół się cieszy. Na pewno jesteśmy rozczarowani tym meczem. Przewidzieliśmy inny scenariusz, zagraliśmy słabe spotkanie. Przeciwnik wykorzystał nasze słabości. Musimy pracować nad tym, żebyśmy byli zespołem, który na takie sytuacje nie pozwala

- powiedział po meczu trener Jagiellonii Białystok Maciej Stolarczyk.

Andrzej Sawicki: Stworzyliśmy nową historię

Stworzyliśmy nową historię. Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi. Piłka nożna jest dlatego tak piękna, że to się może wydarzyć. Jest ogromna dzisiaj radość

- powiedział po meczu trener Lechii Zielona Góra Andrzej Sawicki.

| red: mag

Dwóch zawodników Jagiellonii w jedenastce kolejki

4.10.2022, 19:55

Taras Romanczuk i Marc Gual z Jagiellonii Białystok znaleźli się w jedenastce ostatniej kolejki piłkarskiej ekstraklasy.

Jagiellonia oddała gola Koronie, ale i tak wygrała [zdjęcia, wideo]

2.10.2022, 16:54

Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali z Koroną Kielce 4:1 (1:1) w meczu ekstraklasy. W pierwszej połowie gole strzelili: Prikryl i Łukowski, a po przerwie strzelali: Gual, Cernych i Imaz. W pierwszej połowie doszło do niecodziennej sytuacji, bo białostoczanie w ramach zachowania fair play "oddali" gola Koronie.