Radio Białystok | Wiadomości | Dwóch zawodników Jagiellonii w jedenastce kolejki

Dwóch zawodników Jagiellonii w jedenastce kolejki

autor: Wojciech Szubzda

4.10.2022, 19:55, akt. 20:12

Taras Romanczuk i Marc Gual z Jagiellonii Białystok znaleźli się w jedenastce ostatniej kolejki piłkarskiej ekstraklasy.

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce, 2.10.2022, fot. Joanna Szubzda

Zawodnicy Jagiellonii znaleźli się w gronie wyróżnionych po wygranej Jagiellonii Białystok z Koroną Kielce 4:1. Marc Gual strzelił gola z karnego i miał asystę. Dzięki wygranej Jagiellonia awansowała na 7. miejsce w tabeli.

Najbliższy mecz Jagiellonia zagra w piątek (7.10) o 20:30 u siebie z Wisłą Płock. Relacja w Polskim Radiu Białystok.

| red: wsz

Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali z Koroną Kielce 4:1 (1:1) w meczu ekstraklasy. W pierwszej połowie gole strzelili: Prikryl i Łukowski, a po przerwie strzelali: Gual, Cernych i Imaz. W pierwszej połowie doszło do niecodziennej sytuacji, bo białostoczanie w ramach zachowania fair play "oddali" gola Koronie.

Maciej Stolarczyk: Godne podkreślenia jest zachowanie fair play naszej drużyny

2.10.2022, 18:22