Radio Białystok | Sport | Jesus Imaz: Jesteśmy rozczarowani

Jesus Imaz: Jesteśmy rozczarowani

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

15.04.2023, 21:09, akt. 21:35

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali wyjazdowe spotkanie z Koroną Kielce 1:2, mimo, że przez większą część meczu prowadzili 1:0. Białostoczanie stracili decydującego gola w 95. minucie meczu.

Jesus Imaz, fot. Joanna Szubzda

Jesus Imaz: Musimy zdobywać więcej goli

Graliśmy bardzo dobrze w pierwszej połowie. Korona nie kreowała sytuacji. W drugiej połowie, w ostatnich minutach przeciwnicy kreowali sytuacje. Musimy zdobywać więcej goli. Musimy być skoncentrowani podczas całego meczu. Jesteśmy rozczarowani, jesteśmy źli. Owszem, zdobyłem gola, ale nie wyjeżdżamy nawet z jednym punktem

- powiedział po meczu napastnik Jagiellonii Białystok Jesus Imaz.

Jewgienij Szykawka: To był bardzo ciężki mecz

To był bardzo ciężki mecz. W pierwszej połowie przegrywaliśmy. W przerwie rozmawialiśmy z trenerem, że musimy wejść w drugą połowę zdecydowanie mocniej. I tak było, graliśmy agresywniej, do przodu, stwarzaliśmy sytuacje

- powiedział po meczu napastnik Korony Kielce Jewgienij Szykawka.

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali wyjazdowe spotkanie z Koroną Kielce 1:2, mimo że przez większą część meczu prowadzili 1:0. Białostoczanie stracili decydującego gola w 95. minucie meczu.

Taras Romanczuk w jedenastce kolejki ekstraklasy

12.04.2023, 18:08

Kapitan Jagiellonii Białystok Taras Romanczuk znalazł się w jedenastce najlepszych zawodników 27. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Romanczuk był autorem jedynego gola w meczu z Lechią Gdańsk.

Kapitan Jagiellonii Białystok zapewnia wygraną z Lechią Gdańsk [zdjęcia, wideo]

10.04.2023, 17:00

Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali 1:0 (0:0) z Lechią Gdańsk w poniedziałkowym (10.04) meczu ekstraklasy. Gola w 84. minucie strzelił kapitan Jagi – Taras Romanczuk. Tuż przed przerwą Jesus Imaz dwukrotnie nie wykorzystał rzutu karnego.

Kiedy Jagiellonia zagra w majówkę? - poznaliśmy terminarz 31. kolejki ekstraklasy

6.04.2023, 21:41

Spółka Ekstraklasa podała terminarz 31. kolejki rozgrywek. Jagiellonia Białystok zagra w piątek (5.05) o 18:00 przed własną publicznością ze Śląskiem Wrocław.