Radio Białystok | Sport | Zlatan Alomerović: Nie zrobiliśmy progresu od ostatniego meczu z Legią

Zlatan Alomerović: Nie zrobiliśmy progresu od ostatniego meczu z Legią

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

12.05.2023, 23:37, akt. 23:55

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali aż 1:5 (1:1) wyjazdowe spotkanie z Legią Warszawa. Żółto-czerwoni objęli prowadzenie w 15. minucie po golu Marca Guala, a potem strzelali tylko zawodnicy ze stolicy.

Zlatan Alomerović: Jestem bardzo rozczarowany

Jako bramkarz jestem bardzo rozczarowany. Nie wiem dlaczego po pierwszej połowie tak słabo to wyglądało. Mieliśmy dobrą pierwszą połowę, kreowaliśmy sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Straciliśmy pięć bramek w Białymstoku, straciliśmy pięć bramek tutaj. Nie zrobiliśmy progresu od ostatniego meczu z Legią

- powiedział po meczu bramkarz Jagiellonii Białystok Zlatan Alomerović.

Marc Gual odchodzi z Jagiellonii do Legii Warszawa

11.05.2023, 18:06

Hiszpan Marc Gual z Jagiellonii Białystok, najlepszy obecnie strzelec polskiej ekstraklasy, od nowego sezonu będzie piłkarzem Legii - poinformował trener warszawskiego klubu Kosta Runjaic.

Karny, gra w osłabieniu - Jagiellonia remisuje ze Śląskiem Wrocław [zdjęcia, wideo]

5.05.2023, 19:58

Jagiellonia Białystok zremisowała ze Śląskiem Wrocław 1:1 w meczu piłkarskiej ekstraklasy. Gola dla gości przed przerwą strzelił Yeboah, a w drugiej połowie wyrównał z rzutu karnego Marc Gual.