Radio Białystok | Sport | Jesus Imaz: Remis dał nam kolejny rok w ekstraklasie [wideo]

Jesus Imaz: Remis dał nam kolejny rok w ekstraklasie [wideo]

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

20.05.2023, 19:03, akt. 19:28

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 1:1 (1:0) z Cracovią w sobotnim (20.05) meczu ekstraklasy. Gola dla Jagiellonii strzelił Jesus Imaz, a w drugiej połowie gola samobójczego strzelił Taras Romanczuk. Remis oznacza, że Jagiellonia Białystok utrzymała się już w ekstraklasie.

Jagiellonia Białystok - Cracovia, 20.05.2023, fot. Joanna Szubzda

Jesus Imaz: Fajnie, że jestem częścią historii Jagiellonii

Fajnie, że jestem częścią historii Jagiellonii. Dzisiejszy remis dał nam kolejny rok w ekstraklasie. Jesteśmy szczęśliwi, ale na ten moment chcemy wygrać ostatni mecz w tym sezonie. Dzisiaj miałem szczęście, że zdobyłem bramkę.Teraz jesteśmy spokojni i możemy tylko myśleć o tym, jak skończymy

- powiedział po meczu napastnik Jagiellonii Białystok Jesus Imaz.

Sławomir Abramowicz: Cracovia siadła na nas w drugiej połowie

Cracovia siadła na nas w drugiej połowie. Mieliśmy korzystny wynik, więc spodziewaliśmy się, że tak będzie. Daliśmy im trochę pola do gry - pierwsze pięć minut i trzy, cztery razy miałem piłkę w rękach. Taka piłka - trzeba było być gotowym na to. Musiałem dać z siebie wszystko

- powiedział po meczu bramkarz Jagiellonii Białystok Sławomir Abramowicz.

Jagiellonia Białystok utrzymała się w ekstraklasie [zdjęcia, wideo]

20.05.2023, 16:55

Zawodnicy Jagiellonii Białystok nominowani do nagród Ekstraklasy

17.05.2023, 18:17

Trzech zawodników Jagiellonii Białystok dostało nominację Ekstraklasy do nagród za sezon 2022/23. To bramkarz Zlatan Alomerović oraz napastnicy: Jesus Imaz i lider klasyfikacji strzelców Marc Gual.

Legia Warszawa rozgromiła Jagiellonię przy Łazienkowskiej [zdjęcia, wideo]

12.05.2023, 22:26

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali aż 1:5 (1:1) wyjazdowe spotkanie z Legią Warszawa. Żółto-czerwoni objęli prowadzenie w 15. minucie po golu Marca Guala, a potem strzelali tylko zawodnicy ze stolicy.